středa 6. června 2018

Ze života blogerky #31

Zdravím vás, dlouho jsem se vám neozvala a všechny ty důvody proč se dozvíte v tomhle článku. Je toho hodně, co vám chci říci. Přeji vám příjemné počtení a těším se na vaše komentáře.

Začnu prací, kterou jsem konečně sehnala a jsem v ní kupodivu ráda. Už žádná brigáda, ale konečně pořádná plnohodnotná práce.Kde vlastně pracuji?

No zjednodušeně se ze mě stala prodavačka pečiva. Jsem vděčná, že tu práci mám. Sice začátky byly těžké, ale na všechno se dá zvyknout.

Co tam dělám?

Touhle otázkou vám chci přiblížit, jak to vlastně v práci chodí a vypadá. Tak tedy obsluhuji zákazníky, kterých tam máme opravdu spoustu. Také se snažím držet krok s ostatníma prodavačkami, ale prostě mi to nejde  tak dobře, a tak jsme se domluvily, že na kase nebudu dělat a pomůžu jim jiným způsobem.  Třeba umytím nádobí či něco upeču.  Využiju i svůj obor a jsem ráda, že mi to jde.

Teď vám přiblížím co se dělo v posledních týdnech.

Kolo mánie.

Čtete správně, propadla jsem nadobro svém  Jedná se o Vrchařskou korunu Valašska, kterou již letos zdolám za každou cenu. Prozatím mám 4 vrcholy. Je to trošku divné, ale věřím si, a to mi stačí ke zdolání všech ostatních vrcholů.
u milovanému kolu. Doslova hltám kilometry a k tomu všemu ještě jezdím jednu báječnou soutěž. Jedná se o zdolávání vrcholů v daném rozmezí od 30. března do 30. listopadu. Za tuhle dobu musím objet 20 vypsaných vrcholů.
Dokonce jsem si koupila i baťoh na delší výlety jupí jej.Minulou sobotu jsem byla na motovýletě s taťkou a se svojí sestřenkou. Byli jsme se projet kolem Olomouce a navštívily jsem i překrásný hrad Sovinec, na který jsem se moc těšila. O hradu vyjde samostatný článek v nejbližší době.  Ze Sovince jsem se vydaly krásnýma uličkama do ještě hezčího městečka Bouzov, nad kterým se tyčí hrad stejného jména. Na tenhle hrad se musím někdy vrátit a projít si ho. Bohužel my jsme na něj neměli čas, a tak jsme se vyfotili jenom na nádvoří a jeli zpátky domů. No a cestou jsme tak trošku kličkovali mezi mraky, ale stejně jsme zmokli. No nevyplácí se to chichi.

-    

Další zajímavé akce mě teprve ještě čekají. Budu vás informovat a hlavně budou další články.

V mém soukromém životě je všechno při starém nic zásadního se neudálo a asi ani neudá.  Jsem smířená s tím, že budu pracovat a žít si svůj život takový jaký je.
Člověk se prostě narodil proto aby žil svůj život a neohlížel se zbytečně zpátky. Co bylo bylo, už se nevrátí.

Mějte krásný zbytek týdne a u dalšího článku na viděnou.
Majdalenka


2 komentáře:

 1. Jsem moc ráda, že ses ozvala :).
  Moc gratuluji k nové práci. Určitě si brzy zvykneš. Hlavní je, že jsi spokojená!
  Výlety jsou super. Moc se těším na přiblížení hradu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsi vydržela a počkala sis na nový článek. Jo a v práci jsem spokojená.
   Na článku o hradu již pracuji. Někdy v příštím týdnu výjde.
   Měj se hezkya děkuji za milý komentář.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.