čtvrtek 29. března 2018

Ze života blogerky #30- jubileum

Zdravím vás.
Dnešní článek je jubilejní. Už o mně toho víte spoustu, říkala jsem vám o mých trablech a také jste se mnou zažili úžasné akce a zážitky. A já vás zvu na další jízdu mými zážitky. Mám tu pro vás mnoho zajímavého. Třeba lyžování v březnu a mnoho dalšího. Přeji vám příjemné čtení a užijte si to naplno.
Ještě než začne samotné vyprávění, tak vám chci strašně poděkovat za vaši podporu a hlavně za ty komentáře. =)


Trvalou práci pořád nemám. Měla jsem a stále mám jen brigádu v pekárně. Není to nic závratného, ale aspoň něco. Sice z toho není moc peněz, ale i ta troška potěší.  Není to jednoduché si sehnat práci. Stále zkouším a chodím po výběrových řízení, ale kde nic tu nic.=) Dokonce už ani nehledám v oboru, prostě beru každou příležitost, ale pouze na stálo.

Už víte, že jsem si koupila novou sedačku, která se do mého království krásně hodí. A vidím na ni sedět taky mé kamarády, kteří se baví. Kéžby to byla skutečnost. =(
Když už mluvím o soukromí, tak v něm mám trošku bordel.

Raději budu mluvit o veselejších věcech.
Teď o víkendu jsem byla již na poslední lyžování. Opět na Slovensku, přesněji Martinky. Tohle lyžařské středisko je dostatečně vysoko (1 150 - 1456 m n. m.), aby zde vydržel sníh až do Velikonoc. Je zde sedačková lanovka a šest klasických vleků. Samozřejmě mnoho sjezdovek pro začátečníky i pro pokročilé lyžaře .Tedy pro nás, kteří se nebojí sjet i tu nejtěžší sjezdovku. Řeknu vám, že to je skvělý adrenalin. Já lyžuji již od útlého věku a jsem za to ráda. Děkuji mým rodičům a převážně mamce, která se mnou jezdí doteď.♥Kromě lyžování jsem byla opět s mamkou na krásných ledopádech v malebné vesničce Pulčín. Co se nám tam stalo, se dočtete v minulém článku. Samozřejmě jsem i fotila, ale nic závratného. I když mám foto modela, kterým se ráda pochlubím.

Mohli jste si všimnou na instastories, že pořád někam jezdím na výlety autem. Tyhle výlety nejsou ani pořádné výlety. Většinou něco nebo někoho vezu, kam potřebuje. A já si to náramně užívám a také se tím zlepšuji v řízení mého modrého krasavce.♥ Snažím se nejezdit jenom v něm a tak auta střídám. Je to velká výhoda - jezdit ve více autech, člověk je pak více připravený a také se tím zlepšuje.

A co vy? Kdo také lyžuje či jezdí na snowboardu?

Na vaše odpovědi se budu opět těšit v komentářích.

Mějte krásný zbytek týdne.
Majdalenka

4 komentáře:

 1. Vypadá to, že jste měli parádní počasí :-). To je pak radost lyžovat.
  Ja jsem se naučila lyžovat az vcelku pozdě, ale dřív, než běžkovat. Na běžkách jsem se naučila před rokem na lyžáku se školou a baví mě víc :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo parádní to bylo. Já běžkovat vůbec neumím prostě mám raději sjezdové lyže.

   Vymazat
 2. Joo a zase ta krásná obloha! :)
  Držím palce s prací. Určitě to brzo vyjde. A brigáda je taky fajn ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý a upřímný komentář. No ta brigáda je docela na prd, když se neozívají. =)

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.