pondělí 19. března 2018

Kafíčkový den

Zdravím vás, sedím si tu takhle hezky v mém malebném pokojíčku a popíjím tu kafíčko.Včera, tedy v neděli, jsem byla v překrásné kavárně, o které jsem vám již psala a mohu vám ji jenom doporučit. Kavárna se jmenuje Café Tucan a nachází se na náměstí ve Valmezu, což je mé rodné město. Tahle kavárna má překrásné prostředí a je to vlastně i čítárna a herna deskových her dohromady. To jste si mohli už dříve přečíst v tomto článku, kde popisuji, jak úžasný víkend jsem měla. 


Ale chtěla jsem se s vámi podělit o mé střetnutí s jednou milou malou holčinou, která mě sleduje na blogu i na Istagramu, kde je sama aktivní a má zajímavé stories. Znám ji již od útlého věku a je to prostě zvláštní, jít s tak mladou milou holkou si jen tak sednout a pokecat. 


Jinak já nejsem žádný kafař, to ani náhodou. Jakmile jsem v nějaké kavárně, tak si pokaždé dávám capuccino. Zatím jsem nevyzkoušela nic jiného

Co byste mi doporučili vy?

Určitě je mezi vámi dostatek lidí, co rádi chodí do kavárny a určitě jste toho vyzkoušeli více než já. 
Na vaše odpovědi a rady se velice ráda podívám v komentářich.

Mějte hezký zbytek pondělí.

Ahojky

Majdalenka  

5 komentářů:

 1. Já mám ráda všechno kafe, ale nejradši si dávám latte, to bych mohla pít pořád :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti za radu a o tomhle kafi už jsem uvažovala. Měj se hezky

   Vymazat
 2. Nejsem příliš příznivce sladkých káv, ale někdy si ráda pochutnám na kvalitním kapučínu. Naposledy mi ale chutnala nejvíce rozpustná bio káva bez kofeinu, ta byla moc dobrá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvoji odpověď a zrovna se zeptám ta bio káva bez kofejnu již není snad ani káva.
   Měj se hezky

   Vymazat
 3. Hm ve Valmezu znám jenom čajovnu. Překvapivě :D. A taky nádraží, autobusák a Ulam (náš výraz pro bistro za městem se starymi auty, tramvají a LAMAMI - proto Ulam: je to místo u lam... 😂)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.