pátek 9. února 2018

Ze života blogerky #29 - narozeniny již třetí jupííí

Zdravím vás, opět jsem usedla za počítač a rozhodla se, že bych vám mohla něco napsat. A ano, bude to opět moje staré známe povídání a rozebírání všeho možného, co mě potkalo a co jsem vlastně za tu dobu dělala.

Tak tedy dneska slavím s tímhle blogem další narozeniny, konkrétně 3. Je to neuvěřitelné, že mě to pořád baví a hlavně mě to naplňuje. K tomuhle se také vztahuje to, že jsem měla v plánu udělat soutěž, ale bohužel se mi to všechno rozpadlo jak domeček z karet. Nebojte se nic, soutěž bude, ale možná až na vánoce, ještě nevím. Ještě k tomu blogování: chci více přidat zážitky a tak to bude chvíli trvat, než opět najedu na nějaký systém. Ale já vím, že vy jste na mě hodní a budete také  trpěliví.


No a teď už klasicky jak jste zvyklí.

Tak tedy již je to měsíc co jsem bez práce a řeknu vám, že mě to už štve. Koho ne, peníze se hodí každému. Ale chci vám říci, že v práci sice byla dřina, ale ty zkušenosti co jsem získala mě posunuly o velký kus dál. Já vím, asi si teď říkáte, že jsem prostě jiná. Moje odpověď zní, že za to, jaká jsem se nestydím a chci se snažit ze sebe dostat co nejvíce v rámci možností. Jak víte, tak se bojím mluvit s cizími lidmi a nedej bože je o něco prosit. Ale jak jsem pracovala ve městě na ulici, tak jsem se vice otrkala a již se cítím lépe a sebevědomě.

Můj soukromý život. Co vám budu povídat, je to jak na houpačce a hlavně ve vztazích, ať už rodina tak i kamarádi a také kluci.

S těmi kluky je to složité a tady se o tom nechci vybavovat. Protože vím že to čtou i moji příbuzní, takže tak.

Teď k té veselejší stránce, kterou jsou výlety za fotkami, ale také krásně prožité výlety či rodinné oslavy.

K těm fotografickým výletům či procházkám se vždycky váže nějaká historka. A já vám je aspoň některé ráda povím.
Třeba ta jak jsem byla v našem malebném městečku s kamarádkou na obědě a venku bylo krásné počasí. V batohu jsem měla svůj foťák no a chtěla jsem si vyfotit  siluetku kamarádky, které se přitom, jak jsem to cvakla, rozjely nohy a chuděra spadla do sněhu. Všechno dobře dopadlo, ale fotečka z toho nevyšla.

No a tak jsem si místo siluletky vyfotila aspoň náš kostel.

Po chvílí, když jsem se chystala, že se vyfotím na samospoušť, do ulice akorát vjelo auto, a tak jsem odešla bez fotečky.

Jinak svého miláčka červeného beru všude. Myslím tím samozřejmě foťák.Takhle jsem si hrála na Vsetíně, ve kterém jsem sice měla vyřizování. Ale neodolala jsem si nevyfotit zámek a také Vsetínskou Bečvu. U které jsem trošku promrzla, ale za tu fotku to stálo. Na tuhle fotečku jsem si ani nemusela dlouho čekat. Je to fotečka ze Soláně, na kterém jsem byla ještě s jednou osobou. A mohu říci, že ty nervy za to stály. A chci se pochlubit, že jsem i s nervami odřídila cestu tam i zpět. A nikomu nepřeji, aby jel naštvaný a hlavně se nevyboural. Mohlo být těch foteček mnohem více, kdyby se ta moje osůbka více přizpůsobila. Ale jak už jsem říkala kluky nechci v dnešním článku řešit.


Další fotečka vznikla při jednom upršeném dopoledni, kdy jsem si říkala, že potřebuji nějaké fotečky na instagram. Tak jsem vyrazila k řece a tam udělala pár foteček a promočená jsem s radostí usedla do auta.

Když už se tu bavíme o tom řízení, tak se vám pochlubím, že již nemám nějaký zásadní problém s ovládáním auta. Jsem ráda, že mě rodiče dovolují jezdit i delší trasy a tím pádem se i já cítím lépe.
Když si uvědomím, kolik už toho mám najetého, tak se sama divím. No jenom vám chci říci, že jsem byla na  nákupech v Ostravě a řídila jsem po dálnici, kterou moc nemusím bojím se. Ale to asi každý, nemám pravdu?

Tak tohodle chlupatého kamaráda mám strašně ráda. Rozhoduji se  jestli s ním mám nafotit samostatné fotky a potom je přidat do foto okénka jako samostatný článek. 
Měly by jste zájem?
Poslední dobou ráda fotím co vidím. Nejraději západy slunce. Sice tenhle už je trochu schovaný, ale pořád tam je.


Již poslední fotečka. Tuhle jsem vyfotila na výletě v Tatrách na Slovensku. Byla jsem opět s taťkou a náramně jsem si to tam užila. A hlavně nám vyšlo počasí.

Tak to by bylo už doopravdy všechno. Budu ráda, když  mi napíšete do komentářů váš názor na moje fotečky, ale také mi můžete odpovědět  na mou otázku. Mějte hezký zbytek dne a budu ráda, když mě budete sledovat na mojich instagramech.
fotografie od Majdalenky
Majdalenka

4 komentáře:

 1. Jsem moc ráda, že jsi napsala :).
  Fotíš opravdu krásně! Ta voda!! WOW!
  Určitě si založ fotookénko :) fotíš moc hezky
  Měj se krásně a těším se na další článek/fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuji za milý komentář. Velice jsi mě potěšila.
   Neboj foto okénko bude jenom musím vymyslet. =)
   Měj se hezky a ještě jednou děkuji. =)

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.