neděle 10. prosince 2017

Adventní neděle- za pár dní opět vánoceZdravím vás, letošní vánoce a čas před vánoční je u mě trošku jiný než doposud býval. Ale to neznamená, že bych  na vás zapoměla to ne.


Rozhodla jsem se, že letošní vánoce nebude u mě na blogu žádná vánoční edice. Ale nebuď te smutní vynahradíme si to. Jak asi víte tak v únoru má tenhle blog opět výročí, které není nikaj významné, ale pro mě je to velký úspěch. Oslavíme s polu již 3 rok což je bomba. Mám pro vás  takové malé překvapení, které vám odkriji až v tom únoru.Jinak vám přeji krásnou adventní neděli a pro zpříjemnění  a hlavně zpetření vám sem dám pár foteček, které jste možná mohly vidět na mémnovém instagramu, který jsem zaměřila na focení přírody a možná časem i něčeho většího a hezčího.


Tahle poslední fotečka je ze včerejší noci. No trošku jsem tomu focení propadla a ohromě mě to baví. Samozřejmě, že přidávám i na svůj primární instagram, který mám spojený s blogem, ale na něm nejsem tak aktivní.
Tak to by bylo pro dnešní rychlo článek vše. Mějte se hezky a ještě jednou děkuji, že jste stále semnou a podporujete mě.

Paca pusu Majdalenka

PS:  odkaz na druhý instagram: fotografie-od-Majdalenky

3 komentáře:

 1. Jeee, fotíš moc hezky :). Taky moc ráda fotím.
  Takže máš zrcadlovku?
  Také ti přeji krásný advent. Snad do Vánoc ještě napíšeš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeeee moc ti děkuji.A ano fotím zrcadlovkou. Jsem s ní zpokojená a neboj do vánoc ještě výjde článek.

   Vymazat
  2. Ahoj, pamatuji si, jak jsi psala článek o našem okresním městě - Jindřichově Hradci.
   Před týdnem jsem tam byla na vánočních trzích. Napsala jsem o tom článek, tak jsem si říkala, že by sis ho třeba ráda přečetla :). Jestli ne, tak se omlouvám.
   Odkaz: http://ranc-u-breyeru.blog.cz/1712/vanocni-trhy-v-jindrichove-hradci

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.