sobota 14. října 2017

Ze života blogerky # 28

Zdravím vás, po týdení odmlce opět článek, který doufám, že vás pobaví, ale také namotivuje. Jdeme na to.
Jak víte z předchozích článku tak jsem si udělala pár výletů. Vyšla  mi po dlouhé době recenze na knížku, kterou jsem již slibovala dlouho, že to napíšu.

Tak  první věci co je nové  a pro mě zásadní je nová práce. A ano slyšíte správně již jsou to dva týdny co pracuji a dokonce mě to i motivuje se nevzdávat a jít do toho po hlavě.=)  Dělám v oboru což je ta nejlepší věc. Do práce sice chodím na 6 hodin, ale nevadími to.  Právě děláme dušičky a jak je zvykem tak se na klasiku nestíhájí objednávky a příští týden budeme mít nejspíš přesčas. No říkám si, že budu sice unavená, ale aspoň budou nějaké penízky. A to se vždycky vyplatí.= )
 Kdo mě sleduje na instagramu tak sijiž všimnul, že se snažím fotit, ale hlavně dělat instastorís z práce. Já vím, že asi porušuji nějaké pravidla, ale prostě neřeším. No co už nadělám v práce jsem jenom na měsíc tak si to užiju. Ten měsíc není nic moc, ale zatím mi to tak stačí. Nejraději bych tam byla i celý listopad, ale myslím si, že to moc reálné není no tak uvidíme.To by bylo z práce asi všechno, ale ještě jedna věc a to dosti důležitá. Jezdím do práce autem a to je mazec hlavně ráno, když člověk ještě spí a nevnímá moc cestu. A odpolední vracení je na zbláznění.
Když už jsem u toho auta  tak jsem si již zvykla, že je staré a moc se mu nechce brzdit, ale na co si nezvyknu tak je škrábání zmrzlého skla bože to je otrava. Naštěstí jsem si pořídila clonu na sklo a ta mi to snad trochu ochrání.

Chtěla bych poděkovat  , že je vás tolik na tom mém instagramu je to milé a hezké číselko. Tak a těď už jenom to ať mi to roste.

Ještě před tím jak jsem nastoupila do práce  tak jsem si zajela na slovensko s taťkou a moc jsem si to tam užila. Ulovila jsem si jednu kešku, která byla kousek od hotelu a cestoou zpátky jsem si vyfotila  tatry, které se nám ukázaly v celé své kráse. Byl to výlet, který jsem si užila a hlavně to byl jeden z posledních , na kterém jsem neměla žádné nervy a starosti z práce.Víkend před začátkem práce jsem ještě byla s mojim klukem na keškách a vznikly krásné fotečky. Jinak ten víkend jsem si užila a hlavně užívám si to, že mohu být sním.
Fotečky jsem fotila samozřejmě na svůj foťák a myslím si, že se zlepšuji co myslíte vy?

Tak to by bylo pro dnešek všechno měj te krásný výkend a já se jdu akorát nachystat a vyrážím na burčákový pochod.

Pac a pusu Majdalenka

2 komentáře:

  1. Taky jsem chodila do práce na 6 a mě to nedělalo teda žádný problém :D taky někdy chodíme s mamkou hledat kešky :) jsem ráda, že se ti líbí v nové práci :)

    https://wantbefitm.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.