úterý 26. září 2017

Recenze -Girl Online


Zdravím, po nějaké době jsem se rozhodla, že udělám opět recenzi. Jedná se o knížku, která již dávno není populární. Já vím, asi jsem trošku zaspala, ale to vůbec nevadí.


Jinak tuhle knížku v původním znění napsala britská blogerka a youtuberka, kterou známe jako Zoella. Její blog je zaměřený na životní styl, módu a mnoho dalšího. Má dokonce svoji vlastní kosmetiku a oblečení a je velice známá ve Velké Británii.Autorka: Zoe Sugg

Překlad: Vanda Ohnisková

Počet stran: 352

Hlavní hrdinové:  Peny, Elliot, NoahaO čem knížka je:
Tahle knížka je o mladé slečně, která anonymně pod přezdívkou Girl online píše blog ze života.  Její blog je o každodenních věcech, ale také o záchvatech panikya úzkosti, kterými poslední dobou trpí. Při školním představení se jí stane trapas, který proběhne celým internetem a vidí to celý svět a tak se její rodiče rozhodnou vzít j do New Yorku, kde se zamiluje do Noaha, který je také tajemný jako ona. No a bohužel jak se tak stává, tak tajemství  obou dvou praskne a  její anonymita na blogu je ta tam.


Můj názor:
Po přečtení téhle knížky jsem pochopila, co dělám špatně a hlavně jsem se poučila.  Jinak  to má dvě pokračování, která si časem koupím.

Co se mi líbilo: No to je složité. Přiznám se, že jsem tu knížku hltala a zažrala jsem se do děje natolik, že jsem měla pocit, že tam jsem s nimi.

Co se mi nelíbilo: No asi jenom to, že Noah lhal.

Závěrem mohu říci, že jsem si knížku koupila za svoje a jsem za to docela i ráda. Doufám, že je má recenze dostatečná a hlavně že se vám líbí.

Mějte krásný zbytek týdne.

Pac a pusu Majdalenka

2 komentáře:

  1. Taky jsem se na ni chystala. Koukám po ní už dlouho tak ji snad časem opravdu koupím :)

    MagicBeautyLife

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za krásné komentáře.

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.