pondělí 18. září 2017

Náhoda je všude kolem nás


Zdravím vás, jak jste si užili víkend? Já byla v sobotu na velmi zajímavé akci.  Jednalo se o Dny NATO 2017 na Mošnovském letišti.

V pátek večer jsme se rozhodovali, jestli pojedeme nebo ne. Docela rozhodující byla možnost VIP parkování a hlavně VIP zóny na pozemní dynamické ukázky, které jsme  využili a krásně šlo vidět ukázky, jak ve vzduchu, tak i na zemi. K  tomuhle místu jsme se dostali náhodou a já za tu náhodu moc děkuji.
  

V sobotu ráno nám mírně pršelo a tak jsme nasedli do naší VIP Fabie (Ferda) a vyrazili jsme. Řídila jsem téměř celou cestu, ale před letištěm jsem to předala mamce, která jela se mnou. Dojely jsme na parkoviště, krásně jsme zaparkovaly mezi dvě Octavie a cítily jsme se zvláště. Cestou na prohlídku areálu jsem si říkala, že můj Ferda je jedinečný. Chichi, VIP Ferda. =) Touhle myšlenkou se bavím doteď.

Areál byl velice zajímavý a rozhlehlý, nebylo v našich silách ho projít celý. Šly jsme se podívat na  motorky, kterými jezdí hradní stráž, ale také na psy, kteří mě hodně zajímají. Samozřejmě jsme se podívaly i na tanky a letadla. V prostoru pro VIP jsem se moc necítila, všude samý voják, kravaťák, ale měly jsme krásný výhled na pozemní ukázky, které byly krásně vidět. Nejvíc se mi líbila hradní stráž a její motorky, kterýma krásně tančili po celé ploše. Také nesmím zapomenout na koně, kteří se nám ukázali v krásném představení.

Daly jsme si oběd a chvíli poseděly.

Dokonce jsem se tam potkala s panem ministrem Stropnickým. Tenhle zážitek byl bombastický, měla jsem ho akorát na dosah. Dokonce jsme prohodili pár slov a zasmáli se popletenému moderátorovi. 

Cestou domů se nám rozpršelo a tak už jsme nic nepodnikaly a jely si lehnout.

No a teď už fotečky.
Já vím, trošku moc foteček, ale já nemohla odolat. Všechno se mi moc líbilo a hlavně ty motorky hradní stráže.=)

Tak to by bylo z mé soboty všechno. Mějte poklidný týden a věřte na náhody.

Majdalenka
8 komentářů:

 1. taky jsem zvažoval že se na akci pojedu podívat. Bohužel bez VIP :-) nicméně dceři nebylo dobře a manželka šla do práce takže jsme nakonec jako hlavní náplň dne zvolily sledování pohádek což bylo také docela fajn :-) krásné fotky naopak já si myslím že jich je trochu málo na takovou akci :-)

  Ijacek.007

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mi je líto. Děkuji za pochvalu učím se upravovat fotky ve photoshopu a hlavně začala jsem fotit do Raw kvality.

   Vymazat
 2. Na dni NATO jsem byla dvakrát. A bylo to moc zajímavé. :)
  Super fotky. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já jsem si to tam moc užila a hlavně ten výhled byl bobastický. Jinak děkuji za pochvalu. =)

  OdpovědětVymazat
 4. Také jsem tam byla a byla jsem nadšená a i když jsem teda nebyla ve VIP zóně, tak jsem všehno viděla krásně i všechny dinamické ukázky. :-) Teda když jsem zrovna nebyla někde u stánku s jídlem samozřejmě :D

  Jinak mě tedy jen zklamalo to, že bylo zrušeno akrobatické vystoupení, kvůli mrakům. Na to jsme se tešili nejvíc, ale nedá se nic dělat. Snad příští rok.

  Měj se hezky ^^

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že se ti to také libilo. Také mě mrzí, že nevystoupily, ale co se dá dělat.

   Vymazat
 5. Počasí sice nevyšlo, ale určitě to byl unikátní zážitek! Supr článek.:)

  Corculum | Stepanka_T
  Instagram

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za krásné komentáře. Jste úžasni moc děkuji.

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.