pátek 15. září 2017

Můj boj za nové tělo - kapitola pokračuje

Zdravím vás, je to již přes měsíc, co se snažím jíst zdravě, díky tomu se i cítím dobře ve vlastním těle. Samozřejmě dodržuji makra, které mi nastavila Péťa, moc děkuji. =) 


Chtěla jsem vám říci, že se zlepšuji, a to nejenom ve stravě, ale také v sebelásce. Začínám si více věřit a hlavně si důvěřuji, to je hlavní moto. Za ten měsíc a něco jsem se naučila mnoho zajímavých věcí, které mě posouvají dále k mému cíli.=) 
Můj největší pokrok vidím v tom, že se již tolik nebojím jít mezi cizí lidi. Jsem na sebe pyšná a hlavně mi to dodává odvahu v tom, že možná časem se dokopu a zajdu si na nějakou lekci do fitka, co je u nás ve městě. Já vím, že nejsem sama, co se bojí jít mezi lidi a tak vás chci podpořit v tom, že to všichni zvládneme.

Dalším pokrokem je můj jídelníček, který je již více vyvážený a hlavně se mi daří naplňovat všechna makra, co mám mít. Sice pořád bojuji s bílkovinami, ale už je to mnohem lepší.Již nemám tolik tuků za den a sacharidy už jsou taky na dobré cestě. 


Mám tu pro vás malé porovnání. První měření a vážení bylo 24.7.2017.


Obvod pasu  74 cm

Obvod boků 97 cm

Obvod břicha 81 cm

Obvod stehna 54 cm

Obvod lýtka 35.5 cm

Váha 52 kg


Pěření po měsíci 24.8.2017

Obvod pasu  72 cm

Obvod boků 96 cm

Obvod břicha 78 cm

Obvod stehna 52 cm

Obvod lýtka 34 cm

Váha 51.6 kg

Jak můžete vidět, tak váha mi nijak neklesá, ale to mi vůbec nevadí, pro mě je hlavní míra pas a břicho a ty mi pomalu a jistě klesají, to se mi líbí.


Mám tu pro vás pár foteček, které můžete najít i na mém instagramu.
Poslední fotečka je z rychlé chůze na protější kopec.


Jak můžete vidět, ráda jezdím na bruslích, hodně mě to chytlo. Jezdím, co to jen jde a když to nejde, tak aspoň procházky, kterých mám taky v poslední době dost. Začala jsem hledat poklady a u toho se člověk hodně nachodí. Ale o tom vám povím zase příště.


Tak to by bylo pro tenhle článek vše. Mějte se hezky a já jdu pokračovat ve čtení knížky, kterou jsem si pořídila na svátek. Jmenuje se Dívka ve vlaku a vypadá dost zajímavě.


Pac a pusu, Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.