pátek 25. srpna 2017

Ze života blogerky # 27Zdravím vás, poslední dobou toho moc nevyšlo. Mám mnoho zařizování, ale také si užívám léta. Jsou to vlastně moje poslední prázdniny. Jak jsem psala v minulém ZŽB, že jsem dostudovala, no tak to je pravda, ale zatím bohužel nemám žádnou práci, a to mě docela štve. =(

Jak jste si mohli všimnou, byla jsem na dovolené v Chorvatsku, kde to bylo překrásné. Jak jsme se tam měli se dozvíte ve dvou článcích- 1. část,2. část.

Po návratu domů jsem byla mnohokrát u vody, ale nebylo to vončo. Moře je nejlepší. Také proběhl jeden velký zlom.
Byla jsem na pohovorech, kterých jsem se hrozně bála. Naštěstí dopadl relativně dobře. Sice jsem práci nezískala, ale ta zkušenost za to stála. =) Příště už vím, že si musím více věřit a nebát se říct svůj názor. Také jsem napsala do dalších firem, ale nikdo se neozval. Nejspíš nemají čas, tak se půjdu zapsat na úřad práce a uvidím, jak to všechno dopadne.


Trošku mě štve, že všichni moji kamarádi jsou buď daleko nebo jsou nemocní či dokonce nemají čas. =(
Máte to taky tak?

Jinak řízení mě strašně baví, již jsem byla na pár výletech, kde jsem řídila, a hlavně jsem jela sama, to je to nejlepší, co může člověka potkat. Miluji to, jak se řítím po cestě a ničeho se nebojím.  Ta důvěra od rodičů mě žene dál a dál. =) O jednom výletě jsem již psala, a to o Zámku v Kroměříži.

Před týdnem jsem odmítla spolupráci s jednou firmou, která si myslela, že když mi nabídnou něco se sovami, tak že potom skočím jak blbá. Ale ne, to se hluboce pletou, já si všechno poctivě přečtu a také se podívám do diskuzí, jestli jsou zákazníci spokojení. Také mám jednu kladnou spolupráci. Nejprve musím dát dohromady recenzi a pak se uvidí, jestli to klapne nebo ne.

Jinak v soukromém životě se mi daří a jsem spokojená.  Doufám, že všechno vyjde tak jak si přeji.

No opět to není nic dlouhého, ale to podstatné jsem vám sdělila.

Pac a pusu MajdalenkaŽádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.