pondělí 7. srpna 2017

Můj boj za nové tělo - nová kapitola života

Zdravím vás. Již podle názvu jste si asi všimli, že se sebou opět něco dělám. Ach.
 Já vím, že už toho tady bylo dost a většinou jsem to nevydržela dlouho, ale teď je to už jisté, že to vydržím. =)


Již nějakou dobu sleduji blog Péti  Elbové .Tahle slečna se věnuje fitness, ale také sestavování jídelníčků a cvičebních plánů. A tak jsem se rozhodla, že jí napíšu žádost o sestavení jídelníčku. Její odpověď byla velice rychlá. Domluvily jsme si podrobnosti a já jí za to poslala penízky, které jsem věděla, že vrážím do sebe. Je to správné rozhodnutí. =)

Moje makroživiny se musím naučit hlídat. Nastavila mi je podle toho, co jsem jí o sobě řekla, ale také to souvisí s váhou a výškou, to je jasné.

Moje makra:
Bílkoviny         80g
Tuky                57g
Sacharidy        178g

Největší problém mi dělají bílkoviny, těch mám vždycky nejméně. Sem tam se zadařilo, že byly v normálu, ale většinou to tak není. Nevím si s tím moc rady, ale Péťa mi už párkrát poradila. Za to jsem jí vděčná.=)

Teď vám ukážu moje jídelníčky, no spíše jenom některé. Jdeme na to.Jak můžete vidět, tak občas mám slabší den a jindy jsem nadmíru spokojená.  Je to zatím hodně kolísavé. Vím, že to není nic moc, ale dejte mi čas a já na to přijdu, jak se vlastně správně stravovat. Jen mi dejte chvilku času.

Jinak již bojuji přes deset dní a konečně na sobě pozoruji změny. První a zásadní změnou je mé břicho, které již není tak nafouklé a také se cítím o mnoho silnější nejen fyzicky, ale i psychicky. Musím v tom pokračovat dále a pak na sebe budu pyšná. A také si zvednu sebevědomí, které trošku zatím pokulhává. =)

Tak to by bylo pro dnešek všechno.  Bojuji, co to jen jde. =)

Pac a pusu, Majdalenka4 komentáře:

 1. Tak to budu držet palce. :)
  Bílkovin máš teda docela dost. :-O Můžu vědět, kolik vážíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji jo jasně. Vážím 52 kg což není moc ideální váha na moji výšku, která je 155 cm.

   Vymazat
 2. Teeeda. :-O Tak to máš opravdu hodně bílkovin. :-O Při hubnutí se to asi hodí, obzvlášť, jestli hodně sportuješ, ale myslím, že se nemusíš stresovat, když jich tolik nezvládneš. ;)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.