pondělí 26. června 2017

Ze života blogerky #25 Zdravím vás, po již téměř měsíci.  Za tu dobu se mnoho věcí událo. První věc je ta, že jsem již ukončila studium, a to na výbornou. Jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla. Sice jsem měla nějaké bloky, ale ty jsem již překonala a teď si buduji novou cestu života. Vím, že to bude složité a náročné se začlenit, ale já se nevzdám a prostě si půjdu za svým snem. 


Od posledního zžb jsem na blogu zveřejnila již 4 články, které se vám překvapivě líbí. Mile jste mě překvapili u článku Šetření dokasičky, který jste rozklikli 115X, a také jsou u něj napsané 4 krásné komentáře. Doopravdy jsem nečekala takový zájem.

 Moje prasátko vykuchaní.=)

Po již dlouhé době jsem navštívila Zoo Lešnou, o které jsem krátce napsala. Samozřejmě natáčím videa a nedávno jsem si ověřila účet a už konečně mohu mít vlastní titulní stránku( obrázek). Jsem za to moc ráda a jako bonus mám povolené delší videa. Kdo by měl zájem tak ať klikne sem.

S řízením jsem samozřejmě neskončila strašně mě to baví a již teď se těším na dovolenou, na kterou aspoň částečně budu řidičkou. Jedeme opět do Chorvatska. Určitě budou fotky a články. Měli bychom tam mít přístup na wifi.  Již zítra tam budeme. Já se tak těším, lidičky. Opět tam budeme se super partou, které pozvedne náladu a je s ní sranda.

 Minulý rok v Chorvatsku bylo krásně. Tak snad i letos bude.

 Moje kára milovaná.=)

Už jsem se dokopala napsat článek o mém foťáku, který jsem tak trošku odbyla, ale nikomu nic neříkejte. =)

Pro mě již léto začalo a pro vás za chvíli taky. Chodím a jezdím po výletech a také jsem se byla podívat na svoji základku, kde zrovna probíhala akademie. Moc se to dětem povedlo. Bylo to krásně strávené dopoledne.

Mějte se krásné a ať se vám všechno povede.

Pac a pusu Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.