středa 24. května 2017

Ze života blogerky # 24

Zdravím vás, po delší odmlce opět malé vyprávění. Nic moc se neděje,vše je ve starých kolejích.
Stále se mi přibližují zkoušky, z kterých jsem víc a víc nervózní, ale vím, že to zvládnu. Ve škole na nás tlačí, ale my si z toho nic neděláme. Na praxi si již připravujeme potřebné pomůcky k závěrečné zkoušce a také více nervíme, když se nám pod nohy pletou prváci.  Zrovna v pátek jsem myslela, že vyletím z kůže. Proboha, to se jim musí říkat vážně všechno? Jen doufám, že jim nemusím říkat, kdy mají jít na záchod. =)
Také jsem více fotila, s tím novým foťákem to jde jedna báseň. Jsem z něj nadšená a v blízké budoucnosti bude článek.Samozřejmě stále jezdím a strašně mě to baví. Měla jsem i možnost jet několikrát do školy autem a to jsem si užila plnými doušky. Za volant se tlačím téměř vždycky, jenom občas to předám zbytku rodiny. :)  Do Bystřice pod Hostýnem jsem dojela úplně v pohodě, ale cestou zpátky se hrál hokej a tak jsem řekla mamce, ať řídí, že já budu poslouchat rádio s přímým přenosem.


V soukromém životě jsem spokojená a dokonce i šťastná.  Byla jsem na úchvatném místě. Jde o Sv. Hostýn, který se nachází nad krásným městečkem Bystřice pod Hostýnem. Moc jsem si to tam užila a udělala jsem si pár foteček na památku. 

Také taneční se nám blíží do konce, ještě jedna lekce a máme závěrečný ples. Jsem vážně zvědavá, jak to všechno bude.
Jinak na mém youtube kanále vyšlo nové video. Zkouším nový typ videí a podle reakcí se vám i líbí, což mě těší. 
Chtěla bych se věnovat jak youtube, tak i blogování, ale skloubit obě činnosti je docela náročné.
Tak to by bylo pro dnešek všechno. Já vím, je to krátké, ale mám toho moc, tak se omlouvám a děkuji za přízeň.
Pac a pusu, Majdalenka

2 komentáře:

  1. Na Hostýnku je nádherně. :) Už jsme tam taky byli a znovu se chytáme. Kolegyně z práce bydlí kousek od něj, takže mi sllíbila pujčit pejska na procházku a navigovat mě na turistickou trasu, která od nich od baráčku vede až na Hostýnek. Už se těším, až se konečně zas dostaneme. :) S přítleem takhle zdarma venčíme různým lidem pejsky, tak to vždycky spojíme s nějakou fajn procházkou nebo rovnou výšlapem. :)


    blog Days of Daysy

    OdpovědětVymazat
  2. Moc hezké fotky :)
    Doufám, že ti všechny zkoušky dopadly dobře, teď s nimi taky zrovna bojuji.

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.