pátek 28. dubna 2017

Ze života blogerky #23Zdravím vás, dneska vám povím o tom, jak jsem se vlastně měla za tu dobu, co jsem se vám neozvala.
Tak tedy začneme tím, že už mám konečně hotové všechny otázky ke svým závěrečným zkouškám. Bylo toho strašně moc. Totálně jsem se v tom ztrácela, ale naštěstí už mám všechno hotové. Další podstatná věc, kterou jsem dělala (no spíše nedělala), bylo cvičení. Přiznám se, že jsem to ukončila, ale důvodů je hodně. Hlavní důvod je samozřejmě škola a také mé nachlazení, které se mi táhne už strašně dlouho.


Jinak se mi daří relativně dobře. Ve škole se to jde v pohodě, no a praxe je úplně pohodová. I když nás straší zkouškami, které se nám blíží zatraceně rychle. Mám z nich trošku strach, ale vím, že to zvládnu.
Také jsem byla o Velikonocích v Jindřichově Hradci, kde jsem navštívila zámek. O tomhle zámku vám napíšu samostatný článek. Jak víte, tak jsem tenhle zámek měla v seznamu míst, které chci navštívit. Moc se mi tam líbilo. Byla jsem u rodiny, která tam žije již nějaký ten pátek, ale v zámku také ještě nebyli. Město Jindřichův Hradec je překrásné, hodně se mi líbí nejen obě náměstí, ale také ty hospůdky.  My jsme byli ve dvou a obě byly krásně útulné. Trošku jsme se cinkli přes noc, ale aspoň byla sranda. Cestovali jsme autem, které jsem řídila část cesty já a pak jsem to předala taťkovi. Řízení mě hodně bavilo, ale jakmile jsem najela na dálnici, tak jsem měla fakt bobky. =)
Když  už mluvím o tom řízení, tak se vám chci pochlubit tím, že jsem jela sama 30 km. Ze začátku jsem se hodně bála,  ale jakmile jsem se rozjela, tak strach šel stranou a jízdu jsem si užívala.

Poslední věcí, no spíše činností, jsou taneční, které máme zařízené ze školy. Jsme tam jenom dvě školy, což je úplná pohoda. Je to docela fyzicky náročné a hlavně únavné. Ale hodně mě to baví, je to sranda. Oblíkáme se na internátě do šatů, které tam mám uložené ve skříňce u spolužačky. Ze  školy nás chodí 14, což je slušná účast. Míváme je každé úterý, no a poslední lekce byla fakt srandovní. Tančili jsme polku, která nám ze začátku vůbec nešla a vzájemně jsme si šlapali na nohy. Chechtali jsme  se u toho jak blbci. Chichi

No a to by bylo pro dnešek všechno.

Pac a pusu, Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.