středa 19. dubna 2017

Potěšení na mé straněZdravím vás. Když si tak pročítám svoje staré články, tak vidím velký pokrok jak v pravopisu, tak i ve stylu psaní.
Za poslední dva roky se toho na mém blogu hodně událo a změnilo. Začala bych vzhledem, který konečně vypadá k světu. Dále to je obsah článků - od ZŽB po cvičicí a hubnoucí články. Ze začátku jsem měla vážně strach, jak to budete brát, ale teď vidím, že ve vás mám oporu i důvěru. A za to jsem strašně ráda.Před dvěma lety jsem psala, že jsem ráda za tenkrát 5 pravidelných čtenářů. To platí samozřejmě i teď. Číslo krásně stouplo na 23 pravidelných čtenářů, kterých si strašně vážím. Sice zhlédnutí je hodně kolísavé, ale aspoň že sem někdo vůbec přijde. =)

Poslední dva týdny nevyšel článek, ale vy tu stále chodíte a tím mě motivujete napsat tenhle článek. Důvody proč nevycházely články se dozvíte v nejbližších dnech ve vašem oblíbeném článku Zžb.

Dalším klíčovým bodem byla soutěž o náramek. Jak jste si mohli všimnout, tak jsem zde neměla žádné  podmínky ve stylu „staň se mým čtenářem a budeš mít větší šanci na výhru“. Důvod byl jednoduchý - udržet si svoje čtenáře. Každý bloger nerad vidí pokles sledovanosti a čtenářů. Soutěž proběhla v naprostém pořádku, jsem ráda, že se vám tolik líbila. A samozřejmě gratuluji výherkyni.

Také mám instagram, na kterém vás už je 70 sledovatelů. Sama tomu stále nemohu uvěřit, že vás je tolik. Snažím se přidávat denně fotky a také něco málo na instastories. S tím stále bojuji, ráda bych vám toho ukázala více, ale také si chci chránit svoje soukromí, které je pro mě velice důležité.


Samozřejmě pořád funguje moje fb stránka, která není moc aktivní. Je vás tam sice dostatek,ale aktivní jsou asi jenom 3 lidi, co mi lajkují statusy. Doufám, že se to časem změní. Rozhodně mi napište, co bych mohla změnit nebo jak to udělat, ať se vám to více líbí.

Jak víte, tak mám i youtube kanál, na kterém toho je zatím minimum, ale vše má svůj čas. Jsem vážně ráda, že se vám moje videa tolik líbí a hodně mě těší like a komentáře. Moc moc děkuji.

Letos už to tedy jsou 2 roky, co aktivně bloguji. Stále se učím novým věcem, pořád je co se přiučit. Když si vzpomenu na své kostrbaté začátky, tak se tomu směji. =) Ze začátku jsem psala dosti krátké články a také s hromadou chyb, kterých jste si začali všímat a tak jsem požádala kamarádky, aby mi s tím pomohly. Děkuji, děvčata. =)

Tak to by bylo pro dnešek úplně všechno. Jak jste prožili Velikonoce?

Pac a pusu, Majdalenka2 komentáře:

  1. Pěkné úspěchy. Je fajn, že jsi spokojená. :) Pokrok v článcích vidím podobně. Jestli to tak půjde dál, budu mít za pár let úplně úžasný blog. :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc děkuji za tvůj milý komentář. Stále mám co zlepšovat.

      Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.