středa 22. března 2017

Ze života blogerky #22Zdravím vás, již se mi to blíží, ach jo. Jak já se na ty zkoušky netěším. No nic, dneska opět zžb, tentokrát to bude dosti osobní, ale nebojím se. Mnoho lidí v mém okolí mě odsuzuje za to, že píšu tak osobní blog. Jasně, že je to zvláštní, psát takhle otevřeně cizím lidem (čtenářům), ale mě to zahřeje u srdíčka, když se vám to líbí. A vaše komentáře jsou úžasné. Mám vás ráda a proto vám říkám, co mě trápí, nebo s čím se vám chci pochlubit.


Ve škole se toho v poslední době děje strašně moc. Tak třeba ve čtvrtek jsem byla na veletrhu práce, který byl velice zajímavý, ale já jsem si tam nic nevybrala. V ten samý den nám měla odstoupit spolužačka, kterou znám již 12 let. Byl to šok, když si ji mistr vzal sebou do kabinetu a ona pak chuděra nebyla schopná mluvit. Ale naštěstí všechno dobře dopadlo, spolužačka se k nám vrátila a my byli šťastní jako dvě malé blechy. Chichi


Také se mi blíží taneční, na které jsme prvně měla jít s kamarádem, ale  s tím jsem se rozešla docela ve špatném stylu. =( Tak jsem hrábla do řad spolužáků a ejhle, jeden by se tu našel. Děkuji, že jdeš se mnou. =)

Řídím čím dál tím lépe a také jsem si v autě  již jistější, jak při rozjezdu, tak i při couvání. Sice se pořád učím, ale to se poddá. Dokonce jsem jela už i do školy, i když zatím jenom s mamkou jako doprovod. Také již jezdím ze školy téměř pravidelně v pátek. Takže si dávejte pozor na valašských silnicích. =)

Jinak se nic zásadního neděje, kromě toho, že nám začalo jaro a klukům se zapalují lýtka. =D

Pac a pusu, Majdalenka


4 komentáře:

 1. Ještě, že spolužačka neodstoupila :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem za to strašně ráda. A tobě děkuji za milý komentář. =)

  OdpovědětVymazat
 3. Blog je od toho, aby na něho člověk psal, co se mu zrovna zlíbí. ;)
  Já jsem si všimla, že mě asi nějak sleduješ přes Agregátor blogu, tak jsen se přišla podívat a musím říct, že je.tady milo. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ju ty jsi tak hodný člověk. A ano sleduji tě přes agregátor blogu a jsem ráda, že se ti tu líbí.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.