pátek 3. března 2017

Ze života blogerky #21Zdravím vás, s radostí vám oznamuji, že jsem v úterý skončila individuál, který jsem letos absolvovala bez  nějakých velkých problémů. I když samozřejmě, že nějaké problémy byly. Mohu jenom říci, že to mám za sebou a už mě tam nikdo nikdy neuvidí. A to myslím vážně. To, co si vymýšlí, to doopravdy není logické. Teď trošku o škole jako takové. V teorii se mi daří, jsem ráda, že mám tak dobrou třídu, která drží při sobě. Tím chci říci, že se ničeho nebojíme, ať už se děje, co chce.V odborných předmětech je úplná pohoda. Sice jo, blíží se mi zkoušky, ale už teď vím, že to zvládnu. Nemám z toho zatím vůbec strach. Ale uvidíme v květnu, to bude totiž poslední měsíc, co budeme normálně ve škole. =)


Jinak mám za sebou poslední lyžovačku v tuhle sezonu. Byla jsem na Bílé, kde je krásné lyžařské středisko. Mají tam i lanovku a ty svahy jsou boží. Jsou sice prudké, ale prostorné. Moc se mi tam líbilo a tady je pár foteček.


 
Jak také z mého instagramu, tak jsem byla lyžovat už 3x a vždycky jsem si to náramně užila.


Poslední věcí, kterou bych vám dneska chtěla říci, jsou moje chystané výlety po krásách naší země. Jedná se o 21 míst v České republice. Budou to města, hrady, zámky, ale i přírodní rezervace. Ten kdo je všímavý, si již mohl všimnout, že v pravém menu jsou už vypsaná místa, na která bych se chtěla podívat. Nejvíce zajímavá mi přijde Amerika, která se nachází kousek od Františkových Lázní. Sice je to na druhé straně republiky, ale to snad nevadí. Je to v západních Čechách, takže je to kus cesty od nás. Jinak bych chtěla ty výlety chtěla zvládnout do konce tohoto roku a samozřejmě vám o nich napíšu.

No  a to by bylo pro dnešek všechno. Užívejte sluníčka a začínajícího jara já se jdu učit.

Pac a pusu, Majdalenka

12 komentářů:

 1. moooooooc pěkné ty máš nový vzhled ?? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já a lyže, my nejsme kamarádi. Je vidět, že sis lyžování pěkně užila :) Máš pěkný seznam památek, tak držím palce, ať se podíváš všude, kam chceš :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji. Lyže přece nekoušou. =D

   Vymazat
  2. Mě kously. Dvakrát. Už s nimi nechci nikdy přijít do kontaktu :D

   Vymazat
  3. Jujky tak to jsou potvory teda. Chichi =D

   Vymazat
 3. Jé, tak doufám, že z cestování budeš mít hodně fotek a článků tady na blogu, už se moc těším! :) ČR je krásná a je smutné, že něktěří lidé zapomínají cestovat i po dvé rodné zemi. Je teda super, že se na takové výlety chystáš. :)

  blog Days of Daysy

  Agregátor blogů - zviditelni svůj blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ju děkuji jasně, že budou články a fotečky.Už se na to strašně těším.

   Vymazat
 4. Také jsem byla letos poprvé na lyžích (i když já po nějakých 6 letech :-D). Už se těším na 21 míst ČR :-) Sama často jezdím na jrady a zámky nebo přírodní ukázy z naší krásné země:-)))

  Inka Lifestyle Blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Týjo to jsi dobrá. Jo určitě se máš na co těšit. A děkuji za krásný komentář. =)

   Vymazat
 5. Koukala jsem na tvůj seznam a je pěkný.
  Hlubokou zbožňuji a furt se tam budu ráda vracet. :) A Karlštejn to je taky srdcovka. :)
  Medvědova slečna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jú děkuji na Hluboké jsem již byla, ale téměř nic si s ta ma nepamatuji a na Karlštejn se strašně těším. =)

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.