pátek 31. března 2017

Zajímavý víkend + exkurze BartošoviceZdravím vás, tenhle víkend byl velice náročný, ale také byl plný zážitků a inspirací.

První věcí byla Valašská rally, která se v našem městě jezdí každoročně. Byla jsem se podívat na start, který byl jako každý rok bombastický. Bylo krásné pozorovat ty lidi, jak je to baví a jsou z toho nadšení. Samozřejmě to bych nebyla já, kdybych nic nefotila, že. Tady je pár foteček, které jsem nafotila.
Také jedna s Olgou Lounovou, která je prostě boží. Mám ráda její písničky, ale také ji samotnou. Je to fajn holka.

No a pro mě velmi motivující věcí byla přednáška kamaráda, který jel na motorce do Asie.  Já ho obdivuji, ničeho takového bych nebyla schopná. Jeho přednáška byla fantastická, ty fotky a také video, já prostě nemám slov.

Po jeho přednášce jsem začala uvažovat o tom, co tam říkal. Že život je příliš krátký na to, aby se proseděl doma na zadku. Velmi moudrá slova, že?

Jako poslední tu mám pro vás moji školní exkurzi do Záchranné stanice v Bartošovicích, která se nachází v malebném zámečku. Venku jsou ve svých klecích ptáci, ale také savci, které jsme sice neviděli, ale nevadí mi to. Vevnitř v zámku byla krásná výstava vycpaných zvířat, která vypadala jako živá. Hodně se mi tam líbily vycpané sovičky, jak jinak, že? Ale také se mi tam líbila zvířata ve voliérách, které byli před námi schované. Samozřejmě jsem fotila, nemohla jsem odolat.Pac a pusu, Majdalenka4 komentáře:

 1. Pěkné fotky, do Bartošovic jsem jednou na začátku zimy vezla malého ježečka :) (a taky jsem tehdy netušila, že to mám do Bartošovic téměř dvě hodiny autem:-D)

  OdpovědětVymazat
 2. Rally vůbec nefandím.
  Cestovatelským přednáškám naopak ano. :) Musela být super. Já jsem včera byla na přednášce Ladislava Zibury, to je kluk, co chodí po světě pěšky. Napsal o tom i knihy, ty už doma mám. Od včrejška i s podpisem!
  V záchytné stanici jsem ještě nebyla, ale mamka tam hyla se školkou (jako učitelka :D) a líbilo se ji tam. Jsou fajn, zabíjí dvě mouchy.jednou ranou. Pomáhají zvířatům a učí lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ju děkuji moc.Tvoje komentáře se čtou s úsměvem na rtech.
   Přednáška byla velice zajímavá.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.