pondělí 20. února 2017

Jarní prázdniny již poslední v mém životěZdravím vás, v dnešním článku vám povím o mých posledních jarních prázdninách. Jdeme na to.

Začneme pondělkem, ve kterém se nic zajímavého nedělo.

Zato v úterý toho bylo požehnaně. Jak již víte z mých předchozích článků, tak občas jezdím s taťkou rozvoz, který má u našich sousedů, tedy na Slovensku. Viděla jsem krásné Vysoké Tatry, které se nám prvně ukázaly při sjíždění Čertovice, která se nachází v Nízkých Tatrách. Po rozvezení všech zakázek jsme se zastavili pod Spišským hradem na jídlo v útulném Spišském salaši, kde jsem si dala výborný kuřecí řízek s hranolky  a bylo to přelité houbovou omáčkou, no prostě mňam. Tenhle výlet jsem si náramně užila taky proto, že byl Valentýn a já dostala od taťky čokoládu z lásky.

Pokračujeme středou, která ze začátku byla nudná, ale po pokecu s mamkou se mi rozsvítila očka. Jela jsem totiž do Hranic. Krásně jsem si zařídila a také se vynervovala u parkování. Ti řidiči jsou tak nezodpovědní. No a také jsem poprvé v životě jela po dálnici. Řeknu vám, byl to adrenalin jako prase. Chichi

Čtvrteční den byl plný adrenalinu.  Za ten den jsem se najezdila ažaž. Ráno jsem s babičkou jela do Lidlu, což bylo dost náročné. Těch aut a také lidí, co se nedívají před sebe. Málem jsem tam zmáčkla jednoho pána ke zdi. Chichi Nic se mu samozřejmě nestalo, včas jsem zabrzdila. Poté do nemocnice a zpátky do města. Myslela jsem, že budu zabíjet, těch aut je strašně moc. Achjo. Po obědě jsem si zašla s kamarádkou na kafe a poté ke kadeřnici. Konečně mám krátké a vzdušné vlasy.

Přesouváme se na pátek. Tento den jsem si nejvíce užila, protože jsem byla v Praze. To město je famózní, ta atmosféra a ti pouliční umělci, no prostě boží to tam máme. Prošli jsme si centrum a mé vysněné Palladium, ze kterého jsem byla vyjukaná.  Na jídlo jsme si zašli do pivnice U Dvou koček. Ta hospůdka byla nádherná a jídlo boží. Také jsem viděla hrad, který mi táta vyfotil a já ho mám jako tapetu na mém počítači. Moc jsem si tu Prahu užila, nachodili jsme kolem 6 km, což je docela hodně, ale tam se nám to vůbec nezdálo.Tak to by bylo pro tento týden úplně všechno.
Pac a pusu, Majdalenka6 komentářů:

 1. Tedy musím říci, že jsi měla kouzelné prázdniny, spousta legrace a výletů. Také ráda výletuji, ale spíše po okolí svého bydliště, už by to také asi chtělo trošinku změnu :o), díky za tipy. Fotky v Tvém článku jsou krásné a pozitivně laděné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář velice mile mě potěšil. Jsem ráda, že se ti můj článek líbil.
   Pac a pusu Majdalenka

   Vymazat
 2. To je super, já už si ani nepamatuji, co jsem přes svoje jarní prázdniny dělávala.
  Krásné fotky :)

  Travel with Marky || Život v Americe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je děkuji moc. Jste hodní na mě ani si to nezasloužím.

   Vymazat
 3. Prázdniny jsi podle tvého popisu měla fantastický! :) To je super :) Já bohužel už prázdniny několik let nemám, neboť v práci prázdniny nejsou :D Ale za to si mohu vzít dovolenou :)
  Jinak měla bych takovou menší výtku k tvému blogu - určitě by bylo slušivější, kdyby jsi rozšířila stránku, a zmenšila menu. Takhle když to máš stejně široké to na mě působí spíš jako sloupky v novinách, než jako článek a vedle menu ... :)
  Zápisník spisovatelky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tvůj komentář. Vím o tom, ale nejak mi blbne instagram. Budu se snažit to změnit,ale dej mi čas.
   Pac a pusu Majdalenka.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.