čtvrtek 23. února 2017

Fitness deníček #3Zdravím vás, to to rychle uteklo. Dalších 10 dní je za mnou, dohromady tedy 20 dní. Řeknu vám, že jsem to docela dost flákala. No flákala jsem se ažaž. Také jsem ulítla na jídle, a to dost. Ale říkám si, že člověk by si měl užívat a ne hnát se tak moc za skvělou postavou.

Moje pokroky:


No neřekla bych to takhle. Pokroky jsou minimální, téměř žádné.
Váha si lítá, jak se jí zachce. Míry se od minule zvýšily, místo toho, aby se snížily. Hýbu se minimálně. Sice jídlo už je lepší, ale ten pohyb musím sakra zlepšit. Byly prázdniny a já si fakt užívala. To můžete vidět ve článku Jarní prázdniny.

Jak jsem již zmínila, míry jsou hrozné,ale podělím se s vámi o ně. A chci vědět váš názor, co zlepšit.

Den
20.2.
Váha
52,5 kg
Břicho pod pupkem
84 cm
Břicho pupek
78 cm
Zadek
97 cm
Hrudník
82 cm
Paže bez zatnutí
26 cm

Nejhorší je to břicho, které se snažím shodit. Vím, že nejde o to jak vypadám, ale o to, jak se cítím. =( Můj pocit je deprimující, ale na druhou stranu vidím určitý pokrok. Hodně se mi líbí oblečení, převážně kalhoty. Mám je všechny volné a bez pásku se prostě neobejdu. Jupííí =)

K tomu cvičení se nemohu vůbec donutit.  Sice motivaci mám, ale nejde mi ji udržet.  Moje vůle je kolísavá. Občas se mi daří, a pak je najednou den blbec a já nejsem schopná se k něčemu donutit.

No a poslední věcí je jídlo. V tom jsem se docela zlepšila, pravidelně snídám a hlavně piju co nejvíce tekutin. Školní svačiny jsem již ovládla. Dělám si je den předem, ale občas mám krizi, co si dát. Převážně si dávám tmavou housku, buď se šunkou a paprikou nebo měkký sýr. Obědy zatím neřeším, protože je mám ve škole a doma vaří mamka. Kdybych mohla, tak si obědy odhlásím. Bývají tam hnusy, ale to bych umřela hlady, než bych došla domů. No a ohřívat si svůj oběd nemám kde. Na intru není mikrovlnka, jsme prostě až moc malá škola. No a odpolední svačinky mi vůbec nevyhovují,  tak je ani nedělám a nejím. Večeřím kolem sedmé, někdy i dříve. Samotná večeře u mě vypadá dosti zvláštně. Stojím u ledničky a přemýšlím, co si dám a pak ji zavřu a raději si dám banán. No jsem prostě lenivá. Ach jo. =(
Je jasný , že občas ulítnu, ale to se vsákne. Jsem teprve na začátku, nic se nesmí uspěchat.

To by pro dnešek stačilo. Jinak mám dobrou zprávu pro moje kolegyně blogerky. Existuje portál Agregátor blogerů, který je přímo určený pro nás blogerky.

Pac a pusu, Majdalenka1 komentář:

  1. S váhou 52kg a mírou 78 přes pupek nemusíš hubnout :-) pokud máš přes pupek míň jak 80 jsi za vodou, na míry 90/60/90 jako modelka nemá většina normálních žen ten správný typ postavy :)


    (zijme-zelene.blog.cz)

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.