středa 15. února 2017

Fitness deníček #2

Zdravím vás, můžu vám s radostí oznámit, že už je za mnou 10 dní, kdy na sobě poctivě makám. Jsem spokojená se svými výsledky.
Takže mohu říci, že můj cíl se pomalu a jistě naplňuje.

Moje pokroky:

Váha mi pomalu a jistě klesá. Já vím, že jsem říkala, že nepotřebuji hubnout. Ale to samo, vážně. Za 10 dní mi klesla o 1,2 kg, což je dobrý výsledek.

Jsem strašně ráda, že mi jdou dolů cm v oblasti břicha. V nejširší části břicha, tedy v oblasti pod pupkem, jsem shodila  krásné 4,5 cm, což je nádhera. No a samotné břicho, tedy pupek, se mi zmenšilo o 0,5 cm, což není taková hrůza.
Můj zadeček se taky pomalu a jistě zmenšuje, zatím se zmenšil o 1 cm. Sice bych byla raději, kdyby se trošku tvaroval, ale to půjde časem.
Poslední dvě partie jsou paže a hrudník. Začneme pažemi, které se mi krásně zvětšily o 1,5 cm, což je dobrá zpráva. Sice pořád mám ty ruce slabé jak párátko, ale to se zlepší. No a poslední věcí je hrudník, který se přiznám, že nevím, jak mám cvičit. Sice tam mám úbytek 0,5 cm, ale vůbec nevím, jak se mi to povedlo.

Tak tohle by bylo vše z mých pokroků v oblasti měření a vážení. Teď se vrhneme na cvičení.

No mohu říci, že jsem to tak trošku nezvládala. Byla jsem strašně unavená  a má psychika mi také nepomohla. Cvičila jsem hodně znechucená, ale po docvičení jsem vážně byla ráda, že jsem se donutila. Jinak moje tělo je asi vážně pošahané, protože při mém snažení nespolupracuje. Ve středu jsem úplně odpadla, byla jsem jak mrtvola. Bolela mě hlava a chtělo se mi strašně spát. No ale teď už je další týden a já jdu do toho po hlavě a nenechám se ničím rozhodit.

Poslední věcí je jídlo. Tak v téhle oblasti hodně pokulhávám, vážně si občas nevím rady, co mám jíst a co ne. Vyhýbám se sladkému jako jsou čokolády, bonbóny a podobné věci. Občas ulítnu na donutu, kterému nemohu odolat, to prostě nejde. Co se dále změnilo jsou moje snídaně. Snažím se zkombinovat pečivo. Je jasné, že nejím bílé pečivo, místo toho jím hodně tmavého, což si myslím, že taky není moc správné. Jak říkám, v jídle se moc nevyznám a přiznám se vám, že já nevařím. Prostě mě to nebaví. Asi si říkáte, že jsem divná, ale já doopravdy jsem divná, jinak bych to tady nepsala. Chichi

No a to by pro dnešek stačilo. Užívejte si krásného počasí a ten, kdo má jarní prázdniny jako já, ať je na sebe opatrný.

Pac a pusu, Majdalenka


4 komentáře:

  1. Pěkný výsledek, je super, že se snažíš udržovat si kondičku a zpevňovat se, pohybu není nikdy dost. :) Já když můžu, tak chodím. A to furt! do práce, z práce, po městě, o víkendech všude možně na procházky! :) A taky vidím, že je to mému tělu dost užitečné. :))

    Days of Daysy

    OdpovědětVymazat
  2. Super článek :) Pokračuj v tom, co děláš :)
    Veronika

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.