neděle 1. ledna 2017

Shrnutí celého rokuZdravím vás, dnešním dnem to všechno končí a zároveň začíná. Právě je Silvestr a my stojíme na konci roku, který byl z mého pohledu dosti úspěšný a také pokrokový.
Tak teda začneme  a to zrovna od ledna, ve kterém se mnoho věcí událo. Např. můj individuál, na který jsem nerada chodila a teď mě tam poslali znovu. Ale o tom se dozvíte v jiném článku. Zpátky k tématu. Také tam byla recenze a velice zajímavý článek o psychice.  V únoru byla jedna velká oslava a to narozeniny tohoto blogu. A spousta jiných věcí. =)  V březnu jsem začala na sobě pořádně makat a tak vyšla nová série, která měla pořádný úspěch. Jednalo se o sérii Krásná do plavek, kterou jsem úspěšně zvládla až do konce.  A mnoho dalšího. Také v dubnu toho bylo mnoho, ale mě nejvíce utkvěl v hlavě výlet do Hradce Králové, kde jsem si to náramně užila.  Děkuji, že jsem tam mohla být s tou milou osobou. =)  V květnu mám narozeniny, ale taky se v něm událo mnoho jiných věcí. Třeba moje první spolupráce, na kterou jsem napsala recenzi. A také to, že jsem měla první oficiální hubnoucí měsíc za sebou, z čehož jsem byla šťastná jako blecha. Také jsme spolu přesáhli krásnou hranici 10 000 zhlédnutí na blogu. =D


Začátkem léta, v červnu, jsem byla v Chorvatsku.  Samozřejmě tam toho bylo mnohem více, ale ta dovolená byla důležitou věcí.  O velkých prázdninách toho bylo moc, sice jsem neměla žádnou brigádu, ale i tak jsem si ty prázdniny užila plnými doušky.  Třeba v červenci vyšel článek Proč?, který měl docela úspěch a mnoho z vás mi napsalo krásné a zajímavé komentáře. Také v srpnu toho bylo dost. Od fotografií z léta po Krásná po celý rok, prostě jsem si léto náramně užila.

Začátek školního roku byl dosti náročný. Jsem už totiž ve třetím ročníku a máme toho mnohem více než nižší ročníky. =)  Také jsem v září začala vydávat rozhovory s blogerkami a informovala jsem vás o průběhu mého snažení v autoškole.  V říjnu se to trošku nakupilo, ale všechno se zvládlo. Vyšel nový druh článku a to Na dně, který se vám líbil. A pokračovaly i rozhovory s blogerkami. Pokračujeme listopadem, v kterém se toho moc neudálo. Samozřejmě byly další rozhovory a také jiné foto okénko, na které jsem pyšná. No a mnoho dalšího.

Posledním měsícem je samozřejmě prosinec, ve kterém jsem se docela rozšoupla. Jak s Vánoční edicí, tak i v tom, že jsem vám řekla, co se dělo v mém soukromí.

Velkým zlomem se stalo video o výzdobě pokoje, s kterým jsem začala také video-blogovat. Ze začátku se to moc lidem nelíbilo, ale teď již má 20 zhlédnutí, za což jsem hodně ráda. Když jsem viděla, jak se vám líbí, tak jsem se rozhodla, že udělám další video, ale tentokrát to byl vlog. No a ten už takový úspěch neměl. =( Sice má 16 zhlédnutí , ale má i dislike, což není moc příjemné.

Tak to by bylo pro tento rok už úplně všechno. Chtěla bych vám moc a moc poděkovat za přízeň a podporu.

Pac a pusu, Majdalenka


Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.