pátek 6. ledna 2017

Nadpřirozeno


Zdravím vás.
Nad pomyšlením, že vám dnes budu říkat něco o nadpřirozenu, se trožku bojím. Asi je to blbost věřit v něco co je nesmrtelné, nebo dokonce nadpřirozené a má to všemocnou moc  nad náma všema.
Někteří lidé věří v boha, někteří v mimozemšťany, nebo jsou i tací, co věří v posmrtný život -třeba jako zvíře, nový člen do rodiny nebo jako duch, který bude strašit lidi v okolí nebo pomáhat svým blízkým. Asi je to přitáhlé za vlasy, ale já si prostě myslím, že duchové žijí.

No a otom mvám povím jednu zajímavost. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou rozděleni na dobro a zlo.
Začneme od zla. Tihle duchové mají kamený a upřený pohled na vás. Když je člověk vidí, tak je to zlé. =( Vážně si nedělám srandulidi, protože jsem je již viděla. =( A následné dny byly nepopsatelně hrozné. =(
Pojdmě raději popisovat hodné duchy. Tihle jsou naopak  usměvaví v očích jim plane láska a štěstí. tenhle duch člověku nijak neublíží spíše pomůže. Mě osobně pomáhají odmalička jinak si neumím vysvětlit tu zacelenou dirku na srdci.=)

Srážný anděl

Tohle je kapitola sama o sobě. Každý člověk na světě má strážného anděla, někteří o něm vědí, ale asi většina ne.
Moje maličkost patří do té první skupiny. Mého sstrážného anděla znám od malička.Hodně mi pomáhal a stále pomáhá. Čím člověk stárne tím mu andělé pomáhají méně a samozřejmě nestárnou. Jsou milí, usměvaví a překrásně vypadají.Také pomáhají ve škole či v práci. Mě třeba napovídají při písemkách nebo , když se bojím tak mě podporují a dodávají mi odvahu. =)

Tak to je všechno co jsem vám chtěla říci o nadpřirozenu a andělech.

Pac a pusu Majdalenka 

2 komentáře:

  1. Vau tak to je sila to jsem nevedel tak jen tak dal jsi v tom moc dobra jen tak dal jak jsem uz rikal ;-)

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.