pátek 2. prosince 2016

Vánoční edice

Zdravím vás, dnešním dnem nám opět začínají předvánoční nákupy a tlačenice v obchodních domech nebo v supermarketech. Je to každý rok horší a horší. Obchody se předhánějí ve slevách, které jsou občas zavádějící. =(


Já mám ráda pohodové a klidné nakupování během roku, ale občas se to nepodaří a já musím do obchodů i v tuhle předvánoční dobu. Nemám ráda, když se lidé tlačí nebo dokonce žďuchají do ostatních. =( Na druhou stranu se mi líbí výzdoba v obchodních domech.

Vánoční svátky nejsou jenom o dárcích, ale převážně o pohodě u rodinného krbu.  

V blogovacím světě to znamená nejvíce práce. Od shánění zajímavých dárků po propracované články či videa. U mě to bude teprve druhý rok, ale i tak se na to strašně těším. =) Články budou propracovanější než minulý rok a také jich bude více. Na co se můžete těšit? Tak určitě na výzdobu mého velkého pokoje,tipy na vánoční dárky pro něj i pro ni a spoustu dalšího.


Tak tohle je takový úvod do toho adventního času. Mějte se hezky a již v pondělí se můžete těšit na Na slovíčko s blogerkou 2.


Pac a pusu Majdalenka

4 komentáře:

 1. Moc pěkné a hezky napsané :) jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat
 2. Těším se na další články, hlavně na tu výzdobu pokoje. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. Na ty články se teda těším :)
  Jinak já dárky nakupuju v průběhu roku, takže v prosinci už mám tak nějak klid :) i když vždycky ještě nějaké maličkosti pak dokupuju :)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.