pondělí 26. prosince 2016

Co jsem dostala pod stromeček


Zdravím vás, v sobotu byl Štědrý den a letošní Ježíšek byl opravdu štědrý. Hned na úvod říkám, že se nevychloubám a nepředvádím. Chci vám jenom ukázat, co mi donesl Ježíšek za to, že jsem byla tak hodná. No o tom, že jsem byla celý rok hodná, by se dalo spekulovat,ale dosti bylo kecání, jdeme rovnou na dárky.


Začneme kosmetikou.

 Konečně jsem se dočkala a mám velkou pěnu do vany. Udělala mi obrovskou radost a to hlavně tím, že je levandulová. Tuhle vůni mám ráda a ta barva je úžasná.

Ježíšek vidí, že se mi hodně mastí vlasy a tak mi donesl krásnou vánoční edici šampónu a kondicionéru, z čehož mám vážně radost.
Již poslední věcí z kosmetiky je balzám na rty, který mě překvapil. Vůbec jsem to nečekala.
Pokračujeme dále a to jsou svíčky, kterých není nikdy dost. Já jsem svíčkový maniak, sice na moje sovičky to nemá, ale to nevadí. =)
Další věcí je smetáček s lopatkou, které se budou rozhodně hodit. Tímhle dárkem asi chtěl Ježíšek říct, že si málo uklízím v pokoji. =)Dárek, který byl největší a který jsem si přála, jsou garnýže a záclony. Jupíííííí.

Poslední dva dárky jsem si nadělila sama.

První je knížka Já jůtuber, kterou jsem dlouho obhlížela a pořád jsem si říkala, že je to pro mě zbytečné, když nenatáčím videa, ale jak víte, tak první video již vyšlo a jsem na sebe hrdá, že jsem se odvážila a zveřejnila ho.

No a druhou věcí je náramek, který mám jako spolupráci, na to bude později samostatný článek.

Pro dnešek by to bylo všechno. Všem vám přeji pohodové svátky a hlavně zdraví.

Pac a pusu, Majdalenka

3 komentáře:

 1. Pěkné dárečky jsi dostala. Náramek, co máš na spolupráci jsem podobný kupovala na Aliexpresu a jsem s ním zatím dost spokojená. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář. Jsem ráda, že máš podobný a jsi s ním zpokojená. Já ho mněla na štědrý den a všem se moc líbil.
   Pac a pusu Majdalenka

   Vymazat
 2. Krásné dárky, ten náramek se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.