pátek 18. listopadu 2016

Na slovíčko s blogerkou 2. - Kerr z blogu Deník

Zdravím vás, minulý týden jsem zdárně udělala řidičák a dneska tu bude opět rozhovor, ze slečnou Kerr, která je milá holka. Její blog je velice kreativní a pohodový. Má tam od všeho kousek a to se mi líbí. Dost bylo kecání jdeme na rozhovor.

http://denik.blog.cz/ 1.Na začátek by bylo dobré, kdybys nám představila svůj blog.

 Ahoj, jmenuji se Kerr a můj blog najdete na adrese www.denik.blog.cz. Poslední dobou se zaměřuji převážně na dívčí témata- sdílím své denní outfity, pomáhám vám s výběrem kosmetiky a povídám si s vámi o svém životě.

2.Proč se tak jmenuje?

Tak já si myslím, že název je vcelku výstižný. Dříve jsem psala převážně deníčkovské příspěvky, takže tento název pro mě byl jako ušitý. Momentálně se zaměřuji i na jiná témata, ale název blogu mám pořád moc ráda.

3. Jak dlouho bloguješ?

Bloguji od roku 2009, což je už dlouhých sedm let. Vůbec mi to tak ale nepřijde! :) Přijdu si pořád na začátku, hlavně je vždy co zlepšovat.
 
4. Kdo nebo co tě inspirovalo k tomu, abys začala blogovat?

To už upřímně vůbec nevím. Tahle otázka je velmi častá a já netuším, co na ní vždy odpovědět! Zřejmě jsem hledala nějaké informace o koních a dostala jsem se na nějaký blog, který mě uchválit natolik, že jsem taky po takovém toužila.


5. Máš s někým uzavřené spolupráce?

Dlouhodobou spolupráci mám s webem krasna.cz. Jinak jsem dostala několik nabídek na spolupráce, které byly jen jednorázové. Neustále se ale snažím hledat nové lidi a firmy, kterým bych se zalíbila, protože spolupráce vás můžou vždy posunout vpřed. 

6.Co říkáš na módní časopisy? Kupuješ či nekupuješ?

Musím se přiznat, že módních časopisů máme doma kupu. Většinou s mamkou kupujeme Elle, Marianne, Ženu a život a vlastně všechno, co se dá číst a prodává se to u nás. Ačkoliv někomu může připadat, že se články opakují, já se vždy ráda kouknu minimálně na oblečení. Ráda se nechávám inspirovat novinkami a kousky.

 7.Blogování X Vlogování?(tvůj názor)

To je složitá otázka, vzhledem k tomu, že dělám velmi ráda obojí dvojí. Musím se přiznat, že v poslední době nejsem aktivní ani v jedné činnosti, ale odpovím blogování. 

8.Jaké jsou tvoje cíle, ať už s blogem či v životě, a kam bys to chtěla dotáhnout?

S blogem žádné cíle momentálně nemám. Chci se určitě posouvat dál, tvořit, co mě baví a hlavně mít pozitivní ohlasy od lidí, pomáhat a radit jim. V životě mám cílů spoustu a pokud budete sledovat můj blog, rozhodně se některé z nich budete postupně dozvídat :)

9. Co máš po ránu raději, čaj či kafe?

Abych se přiznala, preferuji Caro. Jsem na něm závislá a neumím si představit, že bych ráno vstala a nedala si tuto teplou tekutinu! Kafe nepiji vůbec a když už si mám dát čaj, tak si zajdu na nějaký pořádný do čajovny. Nejlépe na data masalu.

10.Tři věci, které nesmí chybět v tvé školní či pracovní tašce?
  
 To je jednoduché. Mobil, parfém a rtěnka.

11.Jaká je tvá vysněná práce?

Určitě by se mi líbil modeling nebo žurnalistika. Poslední dobou ale vážně přemýšlím nad scenáristikou nebo PR. Mám ještě poměrně dost času:)

12.Co škola (pokud do ní chodíš) a co říkáš na sérii Back to school?

Chodím na obor Cestovní ruch a vůbec toho nelituji :) Tato série, která se každoročně objevuje převážně na youtube, mě vždy nějak mine. Já nemám tolik kreativních nápadů na zdobení sešitů a nějaké svačinky, takže se občas na nějaké video podívám, ale sama ho netvořím.

13.Co ty a hudba, jaké žánry posloucháš nejraději?

Miluji rock. Nick Cave, Depeche mode, U2, System of a down nebo Woodkid jsou totálně peckovní. Ráda si ale poslechnu i něco z popu. Nejsem náročný člověk, co se hudby týče.
 
14.Myslíš, že se dá v dnešní době uživit blogováním?

Určitě se uživit blogováním dá a musím říct, že taková práce určitě musí být úžasná a produktivní a závidím všem blogerkám, kterým je jejich koníček i prací.

15.Máš instagram či ask.fm a používáš je?

Instagram mám ( kerrvevo ) a ráda ho používám. Co se ale týče asku, tam už opravdu aktivní nejsem možná takový rok. Svůj účet stále mám, ale na otázky odpovídám minimálně.

16.Co se ti nelíbí u jiných blogerů? (prosím nejmenovat)

Já ostatní blogery moc nestíhám sledovat a když už, vždycky se snažím hledat jen ty pozitiva. Abych se vyloženě koukala na negativní věci, to ne.

17.Těšíš se na Vánoce?

Jestli se těším na vánoce? No samozřejmě, vždyť to je nádherný svátek! Miluji tu atmosféru. Voňavé svíčky, cukroví, horká čokoláda a koledy jsou věci, které mě prostě nikdy neomrzí.

18.Jaký je tvůj vysněný vánoční dárek?

Francouzský buldoček. Psa si přeji od malička, ale jak to tak vypadá, budu si muset udělat radost sama, až se odstěhuji do vlastního bytu :)

19.Co si myslíš o natáčení a propagování na youtube?

Vůbec mi to nevadí a naopak, také se ráda do youtube scény zapojuji.


20.Co bys vzkázala čtenářům mého blogu?

Já bych všem, ať už čtenářům či nečtenářům, popřála hlavně hodně štěstí v začátku školního roku, protože po prázdninách je to šílené! :D Takže přežívejte a ve zbytku času rozhodně čtěte tento a i můj blog! Majitelce tohoto blogu bych také chtěla poděkovat za to, že jsem vůbec tento rozhovor mohla sepsat, velmi si toho vážím.


Já také děkuji za tvé krásné odpovědi.
Mějte krásný den
Pac a pusu Majdalenka


2 komentáře:

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.