neděle 9. října 2016

Na dně

Zdravím přátelé, v dnešním článku se dozvíte, co jsem spotřebovala za poslední  půlrok. Nevím to ale přesně a mnoho věcí mi zde i chybí. Jsou vyhozené, protože smrděly či byly zkažené a nechutně vypadaly. Jedná se o krém, který jsem strašně dlouho používala, ale už mi nevyhovoval, tak jsem ho jednoduše vyhodila. Další  věcí byly oční stíny, které jsem měla snad od základky. Kvůli stáří putovaly do koše.


No a teď se vrhneme na to, co mi tu zbylo a začneme od hlavy.

Suchý šampón od značky Balea s vůni vanilky.
Tenhle šampón jsem si koupila na vyzkoušení a také to byl můj první suchý šampón, který  jsem vyzkoušela. Mile mě překvapil svým účinkem, kterého jsem se trošku obávala. Vlasy hezky obalil a nadzvednul a hlavně potom překrásně voněly.

Přesouváme se na tělo.
Mám tu 3 deodoranty - dva od Rexony a ten poslední je od Nivea.

Deodorant od Rexony
Používám již dlouho, mám tady dva. První je na černé a bílé oblečení, protože nezanechává skvrny. No ony nezanechávají ani jeden z nich a hlavně krásně voní. Ten druhý je nějaký obyčejný.Deodorant od Nivea
Tenhle deodorant jsem měla na vyzkoušení a mohu říci, že na Rexonu to nemá. Krátká výdrž, sice nezanechává skvrny a docela hezky voní, ale ta výdrž je vážně strašná. Vůbec mě to neuspokojilo.Z pečující kosmetiky toho mám trošku více.

Odličovač od Garnier
Je vhodný pro citlivou pleť a vůbec neštípe v očích. Také má odstranit voděodolný make-up, ale nezkoušela jsem to. Je dvoufázový a jeho vůně mi připomíná umělinu, fuj, ale odlíčil hezky a příjemně zklidnil pleť.Vlhčené ubrousky z Kauflandu
Tyhle ubrousky jsou velice příjemné a krásně voní. V očích nepálí, sice moc neodlíčí, ale pro rychlou potřebu to postačí. Měla jsem již několikáté balení a mohu jen doporučit.

Dětské vlhčené ubrousky Linteo Baby
Balení mi vydrželo strašně dlouho. Jsou kupované v Kauflandu jako ty předchozí ubrousky. Jejich vůně je pronikavá, v očích jemně štípaly, ale nebylo to nesnesitelné.

Právě se přesouváme k mému kamarádovi, který se jmenuje vatová tyčinka.
Vatové tyčinky Tip line
Bez toho dle kamaráda nežiju. Ani nevím, kolik jsem již vypotřebovala balení, ale vím, že bez  uchošťourů to nejsem já.

Odličovací tampónky z Dm
Tohle je klasika, máme je snad každá. Již je to několikáté balení, raději to nepočítám.Poslední oblastí je dekorativní kosmetika. Začneme nejprve řasenkou.

Řasenka od Oriflame
Tahle řasenka je už vážně stará, našla jsem ji zahrabanou v kabelce. Je to klasická černá řasenka s malým kartáčkem, který mi vůbec nevyhovuje.Řasenka od Miss sporty
Naopak tahle řasenka  je dobrá, protože má velký kartáček, se kterým se mi dobře pracuje. Jinak je klasicky černá a je prostě úžasná. Již mám druhou koupenou.Make-up od Miss sporty
No mohu říci, že mě tenhle make-up zklamal. Téměř nekryl a také konzistence byla slabší. Balení mi vůbec nevyhovovalo , protože jsem nebyla schopná odhadnout, kolik tam ještě mám v té tubičce. Již vím, že si ho příště už nekoupím.Essence korektor
Krásně kryje, dlouho vydrží  a již mám druhé balení. Jeho aplikace je velice jednoduchá, má totiž vlastní houbičku, kterou stačí lehce ťupnout na dané místo a poté buď prsty nebo houbičkou na korektor zpracovat.Tak tohle všechno jsem spotřebovala  do dna. Doufám, že se vám tenhle typ článku líbil. Budu ráda za každé přečtení a také za jakýkoliv komentář či za pravidelného čtenáře.

Pac a pusu Majdalenka

5 komentářů:

 1. Já mám Rexonu hodně ráda a docela jsem si teď v poslední době oblíbila i jejich tuhé antiperspiranty. Další, co mě zaujalo je korektor, musím se po něm podívat. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 2. Taky mám v zářijových spotřebovanych produktech Rexonu. Jak se mi líbila? Mrkni.
  Podzimní giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. Tu řasenku od miss sporty mám také ráda, za ty peníze je skvělá :) A dávám odběr, kdyby tě i můj blog zaujal, budu ráda, když mě budeš sledovat také :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
 4. Asi napíšu článek, co jsem měl během posledního týdne k obědu😀

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.