úterý 20. září 2016

Informace a ZŽB #16Zdravím přátelé, již delší dobu nevyšel žádný článek. Ale znáte to, škola a všemožné povinnosti s ní spojené.
Velkou novinkou je autoškola, mám již za sebou 2 jízdy a strašně mě to baví.
Jinak mám za sebou půl roku cvičení a ten poslední měsíc jsem totálně flákala. Vím, že to není dobře, ale mně už se vážně nechtělo.

Na konci srpna vyšel článek ohledně soukromí na internetu. Tenhle článek neměl moc ohlasů, ale to mi nevadí, protože si hlavně chci udržet svoji tvář. Takže tím pádem se vám tady nebudu svěřovat se všemi svýmizáležitostmi,ale nebojte, nezruším ZŽB, to ani náhodou. Jenom to změním a bude to takovéméně soukromé, ale zároveň pro vás zajímavé.
Jak víte, tak mám spolupráci se stránkou Poštovné zdarma. Poslali mi milé přání k mému svátku, za což bych jim ráda poděkovala. Když už se zmiňuji o svátku, tak jsem dostala velmi srandovní věc.Ano, jsem blázen do soviček, ale tohle mě vážně dostalo. Sovičková rohožka je prostě mazec. Děkuji rodině a přátelům za přání.
Tenhle článek není nijak dlouhý, ale zato plný informací.
Poslední informace, kterou vám dneska řeknu, se bude motat kolem blogu. A to přesněji kolem článků, které budou vycházet jednou do měsíce a když bude něco zajímavého, tak dvakrát.
Snad se nezlobíte a budete mě sledovat nadále. Samozřejmě jsem stále na instagramu a fb stránce.
Tak to by bylo pro dnešní článek všechno.

Pac a pusu, Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.