pátek 26. srpna 2016

Zveřejňování soukromí?

Zdravím, hlavou se mi honí jestli má smysl psát tolik o svém soukromí tady na blogu či kamkoliv na webu. Mnoho věcí jsem si uvědomila po přečtení úžasné knížky od britské blogerky a youtuberky Zoelly Gyrl online. Tato knížka mi otevřela oči o online světě, který je  hodný, ale také  umí znepříjemnit život.  Mě se to už bohužel stalo a jak tady na blogu tak i částečně v soukromém životě. V knížce je krásně popsané , že z úplně obyčejných spolužáků se vyklubou vaši největší fanoušci a obdivovatelé. Mým blogováním jsem se dostala do jiné skupiny lidí, kteří si navzájem pomáhají a podporují se.  Mnoho z mojich  čtenářů znají moje pravé jméno a samozřejmě i můj věk, který jsem tu měla dlouho napsaný ,takže si na nic nechci hrát a hlavně chci být svá. =)
Což znamená, že s blogem mám plány a nehodlám se ho vzdát. Všem těm lidem, kteří si neví rady s blogem přeji hodně štěstí  hlavně zůstaňte svým pánem. Když máte chuť psát tak pište , když tu náladu zrovna nemáte  tak se svět nezboří. Hančí-Hrozinka buď svojí paní držím palečky. =)
Moji oblíbení blogeři a blogerky mají taky občasnou pauzu a to chápu, protože si chtějí taky užívat a žít svůj život, takový jaký oni samy chtějí.
Peťo není potřeba aby ses trápila  kvůli svým mouchám, každý máme nějakou. Snad se na mě holky nezlobí, že jsem je tu uvedla jako příklad. Obě holky blogerky mám strašně ráda a chtěla jsem je tímhle podpořit.
Blog se pomalu mění v dospělý a snad i vyspělý. =)

Doufám, že se vám článek líbil a budu ráda za , každý komentář.

Pac a pusu Majdalenka

2 komentáře:

  1. Já jsem vášnivý čtenář a musím přiznat, že jsem četla lepší knihy než je Girl Online, ale chápu, že i ona má něco do sebe. Co se týče soukromí na blogu.. psala bych o tom, o čem ty sama chceš. :)

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.