středa 17. srpna 2016

Moje léto v fotografií
Zdravím, dneska jsem se rozhodla, že vám ve fotografiích ukážu, co jsem prožila o prázdninách. Prvně jsem si říkala, že vám to napíšu, ale pak jsem si uvědomila, že již dlouho nebyl článek plný fotek. 

Jdeme na to.Jako první tady jsou moje cyklo-výlety.
Všechny výlety jsem si náramně užila. Vyjela jsem nejen pár krásných kopečků, ale i brutální sjezdy. Hlavně na těch šutrech to bylo příjemné. =)


Tohle pití miluji, jenom škoda, že je tak drahé. =( O tomhle již víte, ale řeknu vám, že byla docela dřina to najít a vytvořit.Dlouho jsem vám to tajila, ale teď už vám mohu říci, že dělám autoškolu. Jakmile budu mít po první jízdě, tak vám všechno samozřejmě řeknu.

Také jsem byla na Slovensku, kde jsem si užila nejen krásnou Bratislavu, ale také ještě hezčí  výlet s taťkou na jeho rozvoze. Moc jsem ale nefotila, protože nebylo pěkné počasí.Udělala jsem swap s jednou holčinou, které moc děkuji za trpělivost. Již brzy bude o tom samostatný článek.
No a pro zpestření opět Bratislava, ale tentokrát trošku jinak. Točil se zde film Fontána pre Zuzanu 1 a ta fontána je prostě boží. Hned jak jsem dojela domů, pustila jsem si ten film a mohu jenom doporučit.

Tak snad se vám moje prázdninové fotografování líbilo. Napište mi do komentářů, jestli taky fotíte každou událost, co se vám stane či co vidíte.
Přeji vám krásný zbytek prázdnin a užívejte si jich, dokud můžete.

Pac a pusu Majdalenka


4 komentáře:

 1. Pěkný fotky :). Kde si cyklovýletila? Jo, já taky fotím všechno :D.

  http://gingerjannie.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jě děkuji ty jsi rychlá. Na kole jezdím všude možně. Ale nejraději mám naše Valašské kopečky.
   A jsem ráda, ře nejsem sama co fotí každou blbost.=)
   Pac a pusu Majdalenka

   Vymazat
 2. Strašně pěkný fotečky!! :))
  Mimochodem to pití taky miluju :D je to úplná závislost :D

  http://piggytwins.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jů děkuji za milý komentář.Jsi hodná a máš velmi zajímavý blog.

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.