středa 20. července 2016

Krásná po celý rok - 4. měsíc úspěšně za mnou
Zdravím přátelé,nemohu tomu uvěřit, že jsem to vydržela . Každým dnem se zlepšuji. Více se hýbu a to jídlo už je taky na lepší cestě. Jinak nic se nemění kromě názvu.
Poslední týdny toho bylo nějak moc. Dovolená, na které jsem měla také dost pohybu (400 schodů denně) a také to jídlo tam bylo úplně jiné. Měla jsem i nějaké to vyřizování, ale teď už konečně snad mám vše vyřízené a mohu se naplno věnovat tomu, co mě baví.
Nově jsem si stáhla aplikaci Runtastic, který je dobrý na hlídání aktivit, ale také na motivaci. Mám ho krátkou dobu, ale příští měsíc vám o ní určitě řeknu více.


Jídlo:
Musím se pochválit, moje porce se o hodně zmenšily a také se vyhýbám sladkému,ale pořád občas něco uzobnu (zmrzlina), v tomhle vedru nelze odolat. Slané je v pohodě, vyhýbám se mu. Když kupujeme brambůrky domů, tak říkám na co? Vždyť to nepotřebujeme, ale stejně to mamka koupí. =(
Jinak můj problém jsou svačinky, dopolední i odpolední. Neumím se přinutit něco si dát a to je špatně, tělo mi pak  večer nadává, že má hlad. =(  =)

Cvičení:

-Kardio - chůze- spíše rychlá chůze s občasným proklusáním =)
              -kolo- stále lehké projížďky, ale občas zahrnu i kopce =)
              -šlapák- je mi líto, ale tohoto mazlíčka již nevyužívám, jsem nejraději venku=)
-Posilování- doma-  všechno možné, od břišáků po můj méně oblíbený zadeček =)
                   - venku- posiluji při práci na zahradě nebo při mé rychlé chůzi, občas si dám pár zkracovaček =D
- Protažení- stále se snažím protáhnout před cvičením a také po něm, ale občas zapomenu a to si pak nadávám, jak to bolí =D

Už bylo dost kecání, jdeme na míry.

Míry a váha

Den
Váha
Břicho(pupek)
Břicho( pod pupkem)
Zadek
1.  - 24.3.2016
54,7kg
86 cm
93 cm
98 cm
10. - 2.4.2016
53,6kg
83 cm
91,5 cm
96 cm
20. - 12.4.2016
54 kg
81 cm
88 cm
96 cm
30.- 28.4.2016
54 kg
82 cm
89 cm
96 cm
45. -12.5,2016
54 kg
81 cm
86 cm
95,5cm
60.- 22.5.2016
52,3kg
78 cm
85,5 cm
95,5cm
90.-18.6.2016
51,3kg
78cm
86cm
96cm
120.-17.7.2016
51,6kg
77,5cm
85,5cm
95cm

Já nemám slov. Jsem nadmíru spokojená a šťastná, hodně se mi líbí bříško. Sice ještě pořád je na čem pracovat, ale to půjde. Teď hodně dělám kardio, hodně chodím a také jezdím na kole. A to posilování jsem trošku odflákla ,proto to bříško není úpně ideální. =)  =D

Na mém instagramu:https://www.instagram.com/majda_od/ přidávám téměř denně svoje aktivity či zajímavé události.

Nevím, co k tomu dodat. Už asi jenom to, že to nevzdávejte ani vy.=)

Pac a pusu
Majdalenka

8 komentářů:

 1. WOW! Neskutečně ti závidím. Já začala dietu držet, docela se mi dařilo, cítila jsem na sobě změny, ale jelikož se mi stala nepříjemná věc, srazilo mě to jednoduše na kolena a já od té doby se držím zkrátka. Místo toho, aby to odnesla moje psychická stránka, odnesla to i fyzická (aniž bych si to uvědomovala), ale zase přemýšlím, že až tyhle příšerná vedra ustanou, že se dám zpátky do kondice, protože mně to i docela bavilo a bylo super na sobě cítit změny :)
  A byla bych i ráda, kdyby jsi mi dala nějaké typy. Budu za ně ráda :) A napiš mi je radši i na blog, protože pochybuju, že si to tady přečtu... :D :D

  Ale i tak... nadále ti držím palce :3 Chce to poklonu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Starašně ti děkuji totálně jsi mě dostala. Já nemám slov.Ještě jednou děkuji že i takoví lidi jako jsi ty jsou na světě.A určitě začni vedra nevedra já třeba chodím rychlou chůzi převážně ráno kdy se to ještě dá.
   Děkuji a měj se hezky
   Pac a pusu
   Majdalenka

   Vymazat
 2. Ten pocit, když píšete rozsáhlý komentář a on se Vám smaže. -_-
  *Čerpá síly na dalších pár vět.*

  Prostě jsem jenom chtěla říct, že ti hrozně závidím, že se v tom držíš. A že nemá vlastně smysl ti závidět a jít prostě do toho znova, i když mi to předtím nevyšlo. (velice špatné životní období a zkušenosti - netřeba již rozmazávat - hlavní je myslet pozitivně)

  :D

  Taky jsem ti chtěla pogratulovat ke tvým výsledkům. Jsou naprosto skvělé a přeji ti, aby si dosáhla svého cíle. Jen tak dál. :-)

  Tenhle režim alá 'Zdravý životní styl' mi strašně moc chybí. Zatím jdu do všeho pomalu.

  Ještě jsem ti chtěla říct, že můžeš vyzkoušet švihadlo a trampolínu. Tedy pokud si to nezkusila. (Akorát nevím jestli máte trampolínu :D) Ale to švihadlo je fakt super - kondice, dýchání, kardio. Mě osobně to hrozně baví. Když jsem začínala skočila jsem 700x v jeden den a pak jsem pár dní nemohla ani sedět, ale stálo to za to a začalo mě to hrozně bavit. :D

  Hezký den,
  Jennifer Moonenc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ještě jednou děkuji. To švihadlo rozhodně zkusím a jsem vážně zvědavá kolik naskáču. určitě méně než ty moje dýchání je hodně pomalé.
   Jinak je dobře že do toho jdeš znovu i když pomalu hlavní je vydržet. Mám v plánu nějaký článek o tom jak vydržet a nepřestat,ale zatím to musíš zvládnout sama. Všechno je to v hlavě.
   Pac a pusu Majdalenka
   Držím ti palečky.

   Vymazat
 3. Majdi choď na ten mail ;) Katyho

  Jinak super pokroky ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji a mail jsem ti již napsala neboj.
   Pac a pusu Majdalenka

   Vymazat
 4. Vím, že ti to sem pořád píšu, ale prostě u každého tvého měření mám radost, že se ti daří. Je fajn vidět, že i když nedržíš jídelníček na 100%, tak tam pokrok je.

  Myslím si, že takovéhle tempo se dá v klidu držet celý rok a nebudeš s tím mít problém. Určitě budeš inspirací pro spoustu lidí kolem tebe.

  Držím dál palce a kdybys potřebovala poradit, napiš! ;)

  Tom z TH Svět

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Tome za krásný komentář potěšil jsi mě.
   Jakmile budu něco potřebovat tak se určitě ozvu.
   Pac a pusu Majdalenka

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.