pondělí 6. června 2016

Ze života blogerky #13 + fotečkyZdravím přátelé, už delší dobu nebyl žádný kecací článek, tak to dnešním dnem napravíme. 
Ve středu na Den dětí  jsme ve škole měli sportovní den, který se vyvedl, bylo krásné počasí a hlavně teplo.
Celý den jsme měli sportovní aktivity, které jsem si náramně užila. Největší sranda byla u střelby, kterou vůbec neovládám. Trefila jsem jednoho panďuláka úplně nechtě. Chichi.  Také jsme hráli vybíjenou. Sice jsme nevyhráli,ale aspoň byla sranda. :)
Následující dva dny byly takové obyčejné, nic moc se nedělo. Čtvrteční škola byla i trochu smutná , protože nám odešli třeťáci. :( Držím vám lidičky palečky, ať ty zkoušky zvládnete. A páteční praxe byla úplně pohodová. Ráno jsem prodávala na náměstí zeleninu a po svačině jsem se spolužákem uklízela pracovnu pro naše třeťáky.


Na tenhle víkend budu hodně vzpomínat. V sobotu 4. 6. 2016 jsem byla na Kopřivnickém Dnu techniky. Zeptala jsem se doma, jestli nepojedeme, ale moc se jim nechtělo. Tak jsem ještě zavolala prarodičům, o kterých jsem věděla, že půjdou. Nakonec jela i mamka, což jsem byla ráda. Kopřivnice je krásné město, je tam toho hodně k vidění. Do areálu Tatry to bylo krásně značené, takže jsme nezabloudili. Areál byl sice velký, ale i tam byla dobře značená cesta, kudy se má jet. První věc, která mě zaujala, byla jízda ve sportovním autě, navíc ani moc nestála. Pro mě největší zážitek byla jízda v testovací Tatře (označení nevím). Hodně jsem si to užila a dokonce jsem odolala i všem těm dobrotám, co tam byly.

Teď už se vrhneme na fotečky.


Tomuhle starému krasavci nešlo odolat.Také tam byla ukázka Dakarových aut, která to tam krásně rozfofrovala.


Také byla možnost se svézt v autě Tatra. Tenhle zážitek jsem si náramně užila.


No a jde poznat, že jsem zahradník. :)Tohohle mazlíka chci domů. :D

Tak to by bylo pro dnešní ZŽB vše. Doufám, že se vám moje zážitky líbily a že se možná s někým v budoucnu potkám na nějaké další zajímavé  akci.

Pac a pusu
Majdalenka
3 komentáře:

  1. Děkuji. Fotila jsem to již dosluhujícím foťákem, který brzo vyměním za větší a hlavně kvalitnější.
    Pac a pusu

    OdpovědětVymazat
  2. Máme starou Tatru a do Kopřivnice jezdíme každý rok v září na setkání Tatrováků :) Nejlepší značka aut prostě :D
    Terez z blogu Kracmarovat

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.