úterý 24. května 2016

Nákupy hadříků na nové JáZdravím přátelé, dneska vám ukážu, co všechno jsem si koupila za odměnu na svoji novou postavu.
Jdeme rovnou na to a nebudeme se zdržovat.

Jako první začnu sportovními hadříky.

Tyto kalhoty jsem si koupila v Lidlu. Měla jsem je již delší dobu vyhlídnuté, ale bohužel nebyla moje velikost. Až ve třetím Lidlu jsem je sehnala. Jsou to třičtvrťáky, zakrývají kolena a mají vystýlku na zadku.

Tenhle topík jsem si koupila v Hadci Králové, když jsem byla u kamarádky na návštěvě. Je svítivě zelený, i když na fotce vypadá žlutý, ten blesk strašně zkresluje. Jinak jsem ho sehnala v Intersportu a byl zlevněný o půlku. Takže jsem vážně ráda, že ho mám.
A teď se vrhneme na všechny ostatní hadříky, které jsem si koupila v poslední době.

 Tyto kalhoty jsem si vyhlídla už v Hradci, ale bohužel nebyla moje velikost. Naštěstí u nás máme také obchod Sam a tam měli moji velikost, konečně S.
 U tohohle trička jsem dlouho váhala, jestli si ho mám koupit. Bylo ve výprodeji v nějakém obchodě, co se rušil v Ostravě. Bylo zlevněné o půlku a při koupi dvou kusů byl jeden z nich zdarma. Byla by škoda si ho nevzít. Tu druhou věc si vzala mamka, ale již nevím co to bylo. Chichi Jako poslední věc je moje nejoblíbenější tričko. Je také koupené v Hradci a jsem za něj vážně ráda. Strašně se mi líbí a na postavě vypadá úplně bombasticky, prostě nemám slov. Jinak sehnala jsem ho v New Yorkeru, je to snad nejlepší obchod s oblečením, který znám.Tímhle tričkem bych zakončila dnešní článek, který jsem již měla dlouho v hlavě, ale až teď mi na něj zbyl čas.

Mějte se hezky a užívejte sluníčka, teď nám tu krásně svítí.

Pac a pusu

Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.