sobota 30. dubna 2016

Bezva víkendAhojky lidičky, jak si užíváte  konečně sluníčka?
Minulý týden  jsem byla u kamarádky na celý víkend. V dnešním článku vám o tom popovídám.

Kam jsem to vlastně jela a co jsem tam dělala? Tak tedy. Byla jsem u kamarádky v Hradci Králové(HK), která tam studuje a pozvala mě na víkend. Jak ten víkend vlastně probíhal? Tak to vám dneska řeknu.


Pátek
Hned po praxi jsem sedla do auta, které mě odvezlo na nádraží, odkud jsem jela do HK. Jela jsem  vlakem  Regiojet, který byl úžasně vybavený a také tam byli úžasní lidé. Cestou jsem měla jeden přestup, který jsem zvládla i přesto, že téměř vůbec necestuji. Sice jsem trošku bloudila, ale vcelku v pohodě jsem ten druhý vlak našla. V HK již na mě čekala kamarádka a jely jsme rovnou na kolej, ze které jsme pak šly do Futura nakoupit nějaké ingredience na večeři. Večeřely jsme již na koleji a potom jsme se koukaly na filmy  a také kecaly a popíjely.

Sobota
Tak ta byla nabitá od rána do noci.  Již ráno jsme se šly podívat po městě a do parku, který byl nádherný. Hradec je překrásné město má hezké uličky a také zajímavé zákoutí. Ještě před obědem jsme se šly podívat do obřího akvárka, které mě tak trošku zklamalo. Obědvaly jsme na pokoji, nikam se nám nechtělo. Po odpočinku jsme vyrazily na nákupy do Futura, který byl plný lidí a také lákadel. Já jsem si tam koupila dvě trička, které se mi hodně líbí a hlavně mi sluší. ChiChi
Ve Futuru jsme také povečeřely, protože nám z těch nákupů docela vyhládlo. Pořádně jsme se nadlábly, za což se trošičku stydím, ale co už nadělám, alespoň jsem se pořádně po dlouhé době „kvalitně“ najedla. Cestou zpátky na pokoj jsme tak trošičku zmokly, ale přece nejsme s cukru. :)
Zbytek večera jsme prokecaly a také jsme se opět dívaly na filmy.

Neděle
Poslední den mého pobytu v HK. Již ráno jsem se necítila moc dobře. Nedávala jsem to na sobě moc znát, ale myslím si, že to kamarádka vycítila a částečně si tu moji nervozitu vzala na sebe. Nastalo loučení, které bylo krátké a tak trochu smutné. Poděkovala jsem a nasedla do vlaku, který mě odvezl domů. A nebyla bych to já, abych nezmatkovala, klasika. :) Ach jo proč jsem takový zmatkář….

Ale celkově byl víkend pro mě naprosto famózní :)

No nic, teď se koukněte na fotečky, které jsem tam pořídila.

Mějte se hezky a omlouvám se, že to tak dlouho trvalo. 

Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.