úterý 8. března 2016

Vstávej, už je ráno


 
Ahojky lidičky, napadlo mě, že bych mohla občas dát článek s tématem z blog.cz.

Vstávej, už je ráno. Tuhle větu známe snad všichni. Já osobně ji strašně nerada slyším, protože bych nejraději ještě byla v mé vyhřáté postýlce a sladce spinkala. No bohužel každý musí vstávat, i když se mu nechce, ale přece neproležíme celý den jenom v posteli. Sice by se mi to líbilo, ale člověk není přece lenochod, který si polehává a dělá všechno zpomaleně. No i když si tak občas připadám. Tedy ne jenom občas, ale téměř vždy . :)

Když už jsme u toho rána, tak by se asi hodilo, abych vám řekla, jak probíhá moje ráno. Jsou rozdílná, takže vám napíšu moje školní ráno.
Ráno vstávám brzo 4:45, což je pro některé strašně brzo, ale já už si zvykla. První věcí, kterou udělám hned po probuzení, je kontrola všech sociálních sítí. To mi zabere chvilku a já pak zbytečně stresuji, že nestíhám. :) No to jsem celá já. :)
Další věcí je hygiena, kterou přece dělá každý. Potom si musím dát čaj, bez kterého prostě nežiju. Je to můj doping na ráno, krásně mě to nastartuje. S čajem jdu k sobě do pokoje, kde se namaluji a udělám něco s vlasy. Samozřejmě se obleču, nepůjdu nahá, nejsem blázen přece. Z domu vyrážím s mamkou autem. Veze mě totiž na bus, který taktak stíhám.

A tohle je celé mé ráno. Jaké je to vaše? Napište mi to dolů do komentářů.
Majdalenka2 komentáře:

 1. Mé ráno začíná v 5 hodin. Nejdříve navštívím koupelnu, ale poté si jdu ještě na 30 minut lehnout a přemýšlet. Uspořádám si myšlenky a s čistou hlavou začínám nový den.

  Do školy vyjíždím v 7, takže mám ráno dostatek času.

  www.hanci.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář Hani. A trošku ti i závidím taky bych měla tolik času ráno. No co už.
   Majdalenka

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.