úterý 1. března 2016

Recenze – Móda, krása a životní stylAhojky lidičky, v dnešním článku zrecenzuji knížku od úspěšných a mých neoblíbenějších bloggerek, které jsou úspěšné i na Youtube scéně. Jsou to sestry Lucie a Nicole Eherenbergerovy z blogu A Cup of Style. O holkách jsem již psala, ale pro ty, co to neviděli - tady se můžou kouknout.


Jedna z kapitol je o módě, kterou holky milují a podle toho i tato kapitola vypadá - mnoho fotek a rad. Sice by se mi to hodilo, kdybych byla mladší, ale i tak mě to inspiruje. Další kapitolou je krása, kde holky vysvětlují, jak se správně líčit. Tahle kapitola už se mi tak moc nelíbí, je tam málo textu a mnoho obrázků. Ze všeho nejvíc se mi líbí kapitola životní styl. Převážně motivace, ta se vážně povedla, jenom škoda, že je tak krátká a že nemá zakončení. Ale i tak se mi líbí.
Počet stran mě mile překvapil, 118 což je hezké.

Vážně mě mrzí, že tam je tak málo textu. Jsou tam spíše fotky, s kterými si ale holky daly hodně práce, což je vidět. Nedávno jsem se dívala na jejich blog a když jsem viděla první fotečky, tak jsem si řekla, že jsou doopravdy dobré a krásně se vypracovaly. :)

Tak to by bylo pro dnešní článek vše. Vím, není toho moc, ale dobrého stačí málo. :)

 Majdalenka

4 komentáře:

 1. Já mám holky moc ráda a knihu bych si ráda v brzké době koupila :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si ji kup. Nebudeš litovat.
   Měj se hezky.
   Majdalenka

   Vymazat
 2. Kniha vyzerá pomerne zaujímavo, škoda, že tam nie je viac textu niekde by sa možno hodil, ale to je len môj osobný názor :-) Ja takéto knihy veľmi nesledujem, ale je fajn, že sú aj takéto tituly, určite mnohých oslovia :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za krásný komentář. Jo je škoda že tam je málo textu, ale holky to tak chtěly tak to tak mají.
   Měj se hezky.
   Majdalenka

   Vymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.