úterý 2. února 2016

Ze života blogerky #9
Ahojky lidičky, v dnešním článku vám povím... No jak to říct. Mám prostě ve své hlavě pořádný zmatek. V předchozím článku Psychická slabost jste si mohli přečíst, že si procházím dost obtížným životem.Ve čtvrtek byl poslední den školy a my, co do té školy ještě chodíme, jsme dostali vysvědčení. Já jsem nadmíru spokojená se svými výkony. Mám vyznamenání a samé jedničky. Vy si asi myslíte, že se vychloubám. Před dvěma lety jsem byla na střední škole, kde jsem válčila a hlavně bojovala o svůj život. :) Mám odtamtud dost nehezké zážitky. Byla jsem ta holka, která se bojí, je šikanována, ale i přesto jsem dostudovala a hlavně se vyučila ve dvou oborech. Jsem vážně ráda, že mám takovou zkušenost, a že si to teď můžu užít a hlavně na sobě ještě můžu zapracovat.

Ve škole je vždy v pololetí a na konci roku slavnostní ukončení, na kterém jsou vždy ohodnoceni nejlepší žáci a také žáci s vyznamenáním. Jak víte, tak mám se zástupcem trošku rozepři kvůli praxi. No a on mě za to nemá moc v lásce, ale problém je v tom, že jsem se vnitřně zablokovala a ten blok s těžkostí překonávám, ale to jsem odbočila. Jako jedna z vyznamenaných jsem byla ohodnocena a obdarována před celou školou. Byl to hodně zvláštní pocit tam stát. :) Říkala jsem si, že si nezasloužím to vyznamenání ani pochvalu, kterou pronesla ředitelka před celou školou. Já si ji nezasloužím za to svoje chování a hlavně za to, že nejsem schopná říct úplnou pravdu. A pravdu se nedozvíte ani vy, ani nikdo ostatní. Už tak jsem vám toho řekla až moc.

Jinak si užívám života plnými doušky. Celý pátek jsem uklízela barák, už tu byl bordel. :) Né, dělám si srandu, žádný bordel doma nemáme. :) Sobotní den byl celý nabitý. Od rána jsem pomáhala mamce s přípravou na návštěvu, která u nás i obědvala, pak se popíjelo vínko. Já měla na starosti děti, na které jsem ale neměla vůbec náladu, tak jsem se odebrala k sobě do pokoje a dávala dohromady tenhle článek. Také jsem se dozvěděla různé zajímavé příhody, které jsme si vyprávěli. Celá neděle byla taková odpočinková a pohodová. Nic moc se nedělalo, spíše se jenom odpočívalo a uklízelo po sobotě. Pondělí bylo zajímavé. Dopoledne jsem doma trošku pracovala a odpoledne jsem se jela podívat na nábytek do mého nového pokoje. Už mám vybrané a ve čtvrtek ho jdu objednat. Už se moc těším na nový pokojík. Jinak právě teď jsem na výletě na Slovensku. Bude z toho samostatný článek ve čtvrtek.

Mějte se hezky, já jdu na večeři.
LOVE Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.