středa 23. prosince 2015

Ze života blogerky #7

Ahojky moji milí, celý prosinec totálně nestíhám vydávat články. Jsem hrozná, když si na Vás neudělám čas. Od minula se toho moc nezměnilo, jenom to, že jsme s mamkou přestaly chodit na procházky. Nešlo to stíhat, jak se školou, tak i s pečením, kterého nebylo moc, ale my jsme si to špatně naplánovaly. No a v jednom dni jsme si daly plnění všeho, v čem je krém. Totálně mi z toho hrabalo, ale už je po všem. Všechny druhy máme hotové, zabalené a konečně předané našim zákazníkům. Ano, pekla jsem na zakázku a příště se na to vyprdnu. Za ten stres to přece nestojí.Jinak ve škole už máme volno. Ve čtvrtek 17.12. jsme měli školní a internátní besídku. Byla sice až po vyučování, zato perfektní. Parádně jsem si ji užila. Sice se stal jeden průser, ale za ten jsem já nemohla. Šlo o jednu spolužačku, která je mentálně postižená, no a ona se ztratila a mně hned volalo vedení školy, jestli o ní něco nevím. Protože já ji odvedla na autobus, do kterého nastoupila, ale vystoupila o zastávku dříve než měla. Naštěstí po 2 hodinách se našla v restauraci. Tahle epizodka mě docela vyděsila, ale také pobavila. :)


Vánoce se nám blíží velkou rychlostí. U mě na blogu bylo pár článků s vánoční tématikou a vám se to líbilo. Za to vám chci moc poděkovat. Vánoční dárky mám již všechny sehnané. Ale nezabalené, to budu dělat až na Štědrý den. Letos poprvé oslavíme Vánoce v domečku, už se moc těším.


Velkou změnou prošel můj velký pokoj. A to omítkou, kterou mi dělala firma, no spíše to byli dva chlapíci, kterým to šlo od ruky. Také dneska jsem si napenetrovala podlahu v kuchyňce a ve spící části. Jsem na sebe vážně pyšná.


Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a přeji Vám bohatého Ježíška a krásné Vánoce.

LOVE Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.