středa 2. prosince 2015

Předvánoční úklidAhojky moji milí,
 venku už nám nasněžilo, a také se pořádně ochladilo. Tyto signály nám dávají jasně najevo, že co nevidět přijdou Vánoce. První věcí, kterou u nás doma děláme, je pečení vánočního cukroví. Pečeme jak pro sebe, tak i na zakázku pro známé, takže máme s cukrovím každoročně hodně práce, ale výsledek stojí za to. 


Teď už k samotnému úklidu. První věcí, kterou uklízím, je oblečení, které mi překáží. Je zbytečné mít vytáhlé dvě mikiny a hromadu triček. =) Každá věc má své místo, to mi říká mamka od mala. Na co nesmím zapomenout, je moje postel. Vysvléknu staré povlečení, polštáře nechám je trochu vyvětrat venku a pak povleču do voňavého čistého povlečení. =) V  nově povlečené posteli se lépe spí a také sní. Další věcí je stůl, na kterém máme, předpokládám, počítač a učíme se u něj. Nejprve uklidíme věci na povrchu a až pak se vrhneme na šuplíky, které zbavíme přebytečných věcí a vytřeme je. Co s přebytečnými věcmi? Jednoduše je vyhodíme a čeho je nám líto schováme například do úložného prostoru pod postelí. Samozřejmě utřu prach v celém pokoji. Přeměním vyhořené svíčky za nové, které si zapálím až o vánočních prázdninách.

zdroj:Google obrázky
A jako poslední je podlaha. Nejprve si zameteme sami či si ta to vezmeme pomocníka, který tuhle práci udělá za nás. =) (robotický vysavač) Pak stačí pořádně vytřít a pokoj máme hotový.
Tak to by bylo pro dnešek všechno.Budu ráda když se stanete pravidelným čtenářek a zanecháte mi komentář budu ráda.=)

Mějte se hezky a v sobotu se můžete těšit na velmi zajímavý článek o mém výletě do Olomouce.

LOVE Majdalenka

4 komentáře:

  1. A kde máš nějaké typy na vánoční výzdobu?

    OdpovědětVymazat
  2. :D takový tutorial jak správně uklidit :D Ne, dělám si sradnu, popravdě mi tento článek příjde velice originální, fakt jsem ho nikde neviděla :)

    DENYII

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.