čtvrtek 5. listopadu 2015

Ze života blogerky #5Ahojky, moji milí, máme tady opět středu a s ní je samozřejmě spojený i tenhle článek. Jdeme zrovna na to. Omlouvám se, já prostě nestíhám psát tak rychle. Přemýšlím, že omezím články ze tří na dva. Uvidím, jak budu stíhat příští týden.

Pátek 23.10., to jsem dodělávala rozhovor s blogerkou Gabčou. No nebyl moc sledovaný, ale ani jsem ho nestihla vydat včas. Nějak toho bylo moc. Také jsem si vyhledávala TAG, který bohužel taky nebyl moc populární.
Sobota 24.10., to byl velký den. Proč, no to si nechám pro sebe, ale můžu vám říci, že jsem si to užila a byla jsem mile překvapená. Mimo jiné vyšel rozhovor, a jak už jsem říkala, nebyl moc populární. Venku bylo krásné počasí, tak jsem se rozhodla posekat celou zahradu sekačkou. Docela jsem se vyřádila a trošku zapotila.
Dalším dnem je neděle 25.10. To jsem poslala na opravu TAG a samozřejmě se připravovala do školy. Chichi.
Začal nám další týden, ve kterém se toho také mnoho událo.
V pondělí 26.10. vyšel TAG, u kterého byly překrásné komentáře, za které moc děkuji. No a hned po škole jsem si šla lehnout. Nějak mě ta škola zmohla.
Úterý 27.10. byl můj úspěšný den. Na praxi jsem se dostatečně flákala na pracovně a v osobním životě vidím trošku naděje na lepší život. Také jsem byla na návštěvě u příbuzných. Tam jsme se docela zdrželi, ale ty buchty byl výborné.
Ve středu 28.10. jsem si dala volno, protože byl státní svátek a my jsme měli prázdniny, tak jsem nic nepublikovala. Také jsem si dělala pořádek v hlavě. Přemýšlela jsem nad články, taky jsem si vytiskla svoje první články uvedené na tomto blogu.
No a ve čtvrtek 29.10. jsem udělala tak dobrý oběd. Bramborové řízečky s nivovou omáčkou. Samozřejmě budete mít tady recept, vyjde ještě tenhle měsíc. Také jsem připravovala článek Přehled měsíce října.
V pátek 30.10. jsem byla na našich farmářských trzích, které nestály za nic. Nic tam nebylo, jenom prázdné stánky. Pak jsem jela do Lidlu, kde jsem ulovila diář. Je na dva roky, což mi přijde dobré. A samozřejmě vyšel článek Přehled měsíce října, který nebyl moc sledovaný.
Sobotní den 31.10. byl takový uspěchaný, ale i potěšující. Kromě toho, že jsem dopsala a přepsala další článek, Online svět, zabalila jsem dopis jedné výborné blogerce, kterou mám strašně ráda.
V neděli 1.11. bylo krásné počasí, tak jsme se rozhodli si zajít na výlet na Radhošť, ze kterého je pár foteček. Ty uvidíte o víkendu, nejspíš v neděli, ale to jenom pro tentokrát. No a jak už je u mě zvykem, tak i článek Online svět jsem poslala na kontrolu. A také jsem upravovala fotky z výletu.
Opět tu máme další týden a hlavně nový měsíc, listopad.
Pondělí 2.11. jsem měla školu, ve které se mi výborně daří. V počítačích jsme se učili s novým Wordem. Vůbec mi to nešlo, bylo to jakési jiné, nové a docela i složité. No a jak byly ty Dušičky, tak jsme také nesměli zapomenout na zesnulé příbuzné.
Úterní den byl podivný už od rána, také to datum bylo zvláštní, 3.11. Na praxi jsem stříhala pruty, což bylo v pohodě. No ale po škole to šlo všechno do kytek. Prostě se mi nic nedařilo, měla jsem hodně divný pocit a všechno se na mě valilo. Bože, nikdy více takový den nechci zažít.
Středa už byla v pohodě. I to datum bylo veselejší, 4.11. Na praxi byla pohodička, protože jsem se flákala, jak to šlo, a mistr nic neříkal. Cestou z autobusu jsem měla co dělat, abych to nepustila do gatí. Jinak pohodový den.
Dnes je čtvrtek 5.11. a já jaksi nestíhám. Ve škole byla pohoda, sice jsme měli na starosti jednu mentálně postiženou holčinu, s kterou jsem jela i domů, ale jinak pohoda. Žádnou písemku jsem nepsala, což je dobré, a doma taky vše při starém.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Snad se nezlobíte, že jsem to nevydala včera.
LOVE Majdalenka

5 komentářů:

 1. Ten diář z lidlu mám taky a jsem z něj nadšená :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten diář z lidlu mám taky a jsem z něj nadšená :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já taky. Jakmile jsme ho viděla tak musel být můj. :-)

   Vymazat
 3. Cestou z autobusu jsem měla co dělat, abych to nepustila do gatí. :D Vždycky se tu najde něco co mi zlepší náladu když mám krizovku :D

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.