středa 11. listopadu 2015

A Cup of Style - Nejoblíbenější Blogerky a Youtuberky


Ahojky, moji milí, dnes jsem měla v plánu napsat úplně jiný článek, ale nemohla jsem si nechat ujít video, ve kterém holky z A Cup of Style byly naživo a já si zaznamenala pár zajímavých věcí. Jdeme rovnou na to.

Blog A Cup of Style založila jedna ze sester, Lucka, před 6 lety, přesněji v prosinci 2009. Blog teď tvoří sestry Lucka (23) a Nicole (20). Jejich blog je zaměřený na módu, ale také tady najdete rady na líčení a něco ze života holek. Mají vlastní kolekci - trička, tašky a také plakát, který se mi osobně nelíbí. Jinak ta trička a tašky jsou hezké a už se těším na novou kolekci. Zatím ji připravují. Také jim vyšla knížka, která se jmenuje Móda, krása a životní styl. Tato kniha je dostupná jak na internetu, tak i v kamenných obchodech. Vyšla jenom v češtině, ale prodává se i na Slovensku. Samozřejmě ke knížce patří i kritika, kterou holky zvládají dobře.


Teď trošku ze soukromí. Obě holky mají přítele, ale jen Nicole s ním žije ve vlastním bytě. Lucka ještě stále bydlí s rodiči a s přítelem se navštěvují. Jejich oblíbené pití je čaj, ale občas si dají i alkohol. Jejich hobby se liší. Lucka má ráda sporty, od běhu, který provozuje jedenkrát týdně, po fitko, kde má svoji osobní trenérku a chodí tam 2x týdně. Nicol ráda tancuje a chodí na pokec s kamarády do kavárny. Společné mají čtení zajímavých knížek a samozřejmě blogování a vlogování.


Lucka píše bakalářku, ze které má udělanou strukturu a konečně začala psát úvod. Má raději ovoce než zeleninu, zato Nicol má ráda zeleninu i ovoce. Obě se líčí od 15 let a také stejně měří, 177cm. Jejich velikost bot se liší. Nicol má 39 a Lucka 41, což je velký rozdíl. Nemůžou si proto měnit boty, ale oblečení ano. Jejich inspirace na outfity je pestrá. Berou ji převážně ze svého okolí. Již od mala se zajímají o módu a jde to vidět jak na blogu, tak i ve videích. Jsou to sestry, které se nehádají a mají stále dobrou náladu.
K blogování patří i foťák, se kterým fotí všechny své fotky na blog i na jejich nejoblíbenější sociální síť Instagram. Fotí foťákem od Olympusu, který vyhrály minulý rok na Blogerce roku. Jsou s ním spokojené, a dokonce se dostaly i do reklamy. No spíš Nicol, která tam hraje hlavní roli. Tímhle foťákem natáčejí veškeré vlogy a již teď se můžeme těšit na vánoční videa.:-)
Vánoce budou trávit obě holky s rodinou. Rodiče jsou jejich vzorem a tak to má být.
Ještě něco málo k jídlu. Holky jí převážně zdravě, ale lilek jim moc nechutná, protože chutná jako houby. V tom mají pravdu.
Holky a děti, to nejde dohromady. Samozřejmě si dělám srandu, obě holky chtějí děti, ale zatím je neplánují.
Jakého jsou holky znamení? Tak to je moje otázka pro vás. Neberte to jako soutěž, ale spíš jako takové poznání a dávání pozor při jejich živém vysílání, které proběhlo v neděli.
Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se krásně a v pátek se uvidíme u dalšího článku.
LOVE Majdalenka

2 komentáře:

  1. Lucku a Nicole mám hrozne rada, či už ich blog alebo youtube. Patria medzi moje obľúbenkyne. :)
    https://windinhairblog.wordpress.com/

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za hezký komentář.
    Pac a pusu

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.