středa 7. října 2015

Ze života blogerky #3


Ahojky moji milí, opět tady máme středu a s ní je spojený i tenhle článek. Začal nám další měsíc, který je nabitý a uspěchaný. Je to tou školou, do které chodíme. Ve škole se stále něco děje. Dokonce jsme měli 3 písemky a všechny dopadly nad moje očekávání. Také máme jiné učitele a samozřejmě rozvrh. Jak víte, tak jsme byla na turisťáku, který jsem si pořádně užila. :-)
V mém soukromém životě se toho moc neudálo, spíše nic. Stále chodím do školy, každé ráno. Stále jsem v malém pokoji, achjo. :-(  Můj partnerský vztah je na bodu mrazu. :-( Poslední dobou jsem hodně uzavřená, unavená, smutná. :-( Moje nálada je strašně kolísavá až nesnesitelná. Jinak pohoda, nemůžu si stěžovat. :-)


V pátek vyšlo shrnutí měsíce září a docela se vám to i líbí a zajímá vás to. Mám v plánu takové shrnutí dělat každý měsíc. Možná třeba i shrnutí mého dne. :-)

Víkend, tak ten byl dosti bláznivý z mého pohledu. Ráno jsem měla boží náladu, ale jak jsem sešla k našim na snídani, tak bum a já byla protivná až hnusná na rodiče. Nevím, co se zase děje s mýma hormonama. Zase se mi zbláznilo tělo a nechce mě poslouchat. :-( Proboha proč jsem tak hnusná. Také nevím, proč to vlastně píšu. Asi si myslím, že se z toho vypíšu, z té blbé nálady. :-)

Pondělí bylo pohodové, ve škole jsem dostala jednu známku z matiky a to za1. :-) Kterou si musím nechat zapsat do žákovské, kterou jsem já tele nechala na stole doma. :-)  Cestou ze školy mě napadl článek, který jsem začala psát do diáře, neměla jsem sešit, do kterého bych to mohla napsat. Doma jsem si prošla celý stůl a našla jsem hromadu čistých papírů a také prázdné sešity, které nevyužiju na učení. Tyhle sešity použiju na psaní článků a různé poznámky. Mám je ve staré složce, kterou si oblepím balícím papírem, ať se mi líbí a hlavně ať je hezká. :-)

Úterý bylo pro mě docela smutné, ale také pozitivní. V čem byl smutný, no jednoduše jsem onemocněla a zůstala jsem kvůli tomu doma. Ta pozitivní část dne byla ta, že jsem se mohla naplno věnovat blogu a psaní článků. Do školy nejdu celý týden, tak se budu věnovat svému koníčku a to je samozřejmě blog. :-)
Měla jsem jít k doktorovi, ale prostě jsem tam nešla, nějak nebyl čas a hlavně nálada někam chodit. Mám to v plánu ve středu, jenom si musím zjistit, kdy tam ten doktor vlastně je a do kolika. :-)
Samozřejmostí při nemocech či nachlazení jsou čaje. Já piju zrovna to, co máme doma a místo cukru dám med, který mi nahradí bílý cukr.

Ve středu jsem vstala strašně brzo, protože měli přijít fasádníci, ale oni přišli až v 11 hod., kdybych to věděla tak vstanu později. :-( Moje snídaně byla hodně chudá, měla jsem jenom jogurtový nápoj s pistácií. Bylo to dobré a hlavně to nasytilo. :-) K tomu doktorovi jsem nakonec nešla, přišlo mi to zbytečné se někam courat pěšky a pak zpátky, když jsem vlastně v pohodě. :-D

Tak to by bylo pro dnešek vše. Chtěla bych moc poděkovat všem lidem, kterým se líbí moje články a podporují mě ve tvoření nových článků.
Děkuji
LOVE Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.