sobota 3. října 2015

Přehled měsíce září


Ahojky, moji milí, chtěla bych vám všem moc poděkovat za přízeň a podporu, kterou mi dáváte. Děkuji.
Co se událo v měsíci září.
První věcí je nová rubrika ze života blogerky, která se vám zalíbila, i když jí nebylo moc.
Další novinkou je Na slovíčko s blogerkou. První díl byl méně sledovaný, za to komentáře potěšily. Druhý díl byl již sledovanější, troufnu i říct, že nejsledovanější, a to číslo mluví za vše 284 shlédnutí a k tomu 4 příjemné komentáře. Moc vám chci poděkovat a také holkám, které mi odpověděly na mé otázky. Je to pro mě čest být vaší blogerkou.
Dále se tady objevily dva výpravné články a také dva zajímavé články, no a také jeden tag.
Prvně se vrhneme na vyprávěcí články, jsou dva a moc se vám asi nelíbily. Slovensko vyprávění ještě docela šel, zato ten druhý, Sedm dní bez wifi a signálu, ten byl vážně propadák. Tenhle článek měl jenom 15 shlédnutí, což je děsivé číslo. A vidím, že se vám tyhle články moc nelíbí, možná jsem divná, ale chci se s vámi o své zážitky dělit.
Teď jdeme na ty pozitivnější čísla. Nákupy nenákupy se vám líbily o mnoho více než ty vyprávěcí články. Na tenhle článek se vás podívalo 35, a k tomu jako bonus 4 komentáře.
Ten další článek byl pro vás velice zajímavý a možná i inspirující. Šlo o článek , který se jmenoval Co je v mém školní baťohu. Shlédlo vás to krásných 73 a samozřejmě komentáře jsou krásné.
Úplně poslední článek měsíce září byl TAG, na který se vás taky dost podívalo. Bylo to krásných 20 shlédnutí. Děkuji :)
Tak to by bylo vše. Omlouvám se, že jsme to nezveřejnila včera, ale nebylo mi vůbec dobře. Ještě jednou děkuji za podporu a za přízeň.
Mám vás ráda
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.