čtvrtek 10. září 2015

Ze života blogerky #2

Ahojky moji milí, dnes si popovídáme o tom jak jsem prožila první týden školy.
Tak tedy v tom týdnu jsme se vůbec neučily spíše nám dávaly informace o tom co se bude dít a o tom co nás čeká a nemine.Samozřejmě jsme si vyprávěly spoustu zážitku. Dokonce jsme se stihly i  pohádat jako třída, ale to je normální. První dva dny byli vážně pohodové až nudné nic se nedělalo. Jenom se sedělo ve třídě a prostě kecalo. Dokonce se nám podařilo vážně nasrat třídní učitelku. Což bylo vinou jedné spolužačky, která si trošičku otevřela pusinku na spolužáka, který ukazoval fotky jenom pečovatelů a nás ne. Když už jsme se tam objevily tak jsme vypadaly jako mimozemšťané a ne jako lidé. Proto byla i hádka mezi zahradníkama a pečovatelama.

Jinak pohoda na praxi jde všechno jak má jít. Sice máme praxi do půl třetí, ale prostě to musíme přežít a netrápit se tím že někteří končí dříve a my tam dřepíme tak dlouho. Celý minulý týden jsme končily ve dvanáct, ale teď už bohužel jedeme normálně ach jo.
Poprvé se mi stalo že na mě koukaly nějaké slečny s otevřenou pusinkou. Bylo to zvláštní až nehezké, když na mě koukaly a něco si šeptaly necítila jsem se ve své kůži. Nevím co na mě viděly jestli se jim líbil můj baťoch nebo mě poznaly z blogu. Vážně nevím. Co si o tom myslíte vy?
Víkend byl nabytý až po strop. A to už začalo v pátek focením pro firmu ... do osmy večera. Docela mě to bavilo. Také jsem si tam dobře pojedla a napila. Samozřejmě všechno z mírou.V sobotu a v neděli u nás byla teta a bratránek, s kterýma byla parádní zábava a také jsme se dozvěděla spoustu zajímavostí. Dokonce jsme odhalovali náš rodokmen no povím vám že to je dosti zajímavé. No a také jsme se dívaly na staré fotečky , u který jsme se dosti zasmály a pobavily no a hlavně zazpomínaly.
V pondělí už jsme se normálně učily a bylo to docela zvláštní až nezvyklé pro mě. Když člověk celé prázdniny nic neučí a teď se má učit tak je to náročné zapnout mozek. Nejvíce mám strach z matematiky. Máme na ní naši ředitelku, která je přísná a docela z ní jde i strach. Jinak všechny ostatní předměty jsou v pohodě. Samozřejmě mám nejraději počítače, ve který se můžu flákat a dělat si svoje věci.
Úterky a středy jsou pro mě hodně náročné. Proč? Protože máme praxi jak už jsem říkala do půl třetí a to je prostě dlouhé jako něco.
To úterý bylo nejhorší a také nejdelší co jsem kdy zažila.Strašně se mi to táhlo a bylo to únavné a zároveň nudné. Na bus jsem čekala hodinu než mi jel. Tak jsem si to zkrátila čas tím že jsem přemýšlela a vymýšlela co budu dělat a tak. Jakmile jsem dojela domů tak jsem usnula a vzbudila jsem se až na večeři což bylo dobré.Protože jsem mohla jít hnedka zase spát.
Ve středu už to bylo lepší  utíkalo docela rychle a hlavně se něco dělalo a ne se jenom postávalo a čekalo na signál co nám řeknou.Jak jsem přišla ze školy tak jsem si šla opět lehnout, ale věděla jsem že má přijít návštěva tak jsem nemohla dlouho spát. Chtěla jsem napsat tenhle článek, ale neměla jsem vůbec sílu a ani náladu něco psát.
Návštěva  se zdržela docela dlouho a já kvůli tomu zaspala do školy.
Dneska je čtvrtek a já jsem měla problém v stanout a jít na bus. Protože jsem zaspala tak jsem se moc nemalovala a také neučesala. Rychle jsem si udělala z ofiny francouzský cop a honem na bus, který mi jel za dvacet minut. No prostě děs a hrůza.
Ve škole to bylo v pohodě protože jsme se učily takže to i uteklo rychleji. Sice některé hodiny byli vážně nudné hlavně ty první dvě se táhly jak prase. :)
Konečně máme hotový nábytek do obýváku tak se tam pomalu zabydlujeme.
Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a už jen zítra a opět víkend před námi.
Majdalenka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.