pondělí 21. září 2015

Na slovíčko s blogerkou Houdičkou

Ahojky moji milí, máme tady opět představení další blogerky, která je úplně jiná než ta co jsem představovala minule. A to je blogerkam která se stala au pair v USA- Texas.
Dost povídání a jdeme na otázky.

1. Jak ses dostala k blogování?

K blogování jsem se dostala úplně náhodou a to díky mé cestě do USA, kam jsem vyrazila jako au pair. Protože jsem sama hodně informací o tomhle typu cestování našla právě přes blogerky, rozhodla jsem se s tím také začít.2. Co tvoje začátky s blogem, jaké byly? 

Původně jsem na blog chtěla napsat jen pár informací o tom, co je potřeba před cestou zařídit a jak to všechno probíhá, takže jsem blog nějak nezveřejňovala a tak neměla skoro žádné čtenáře. Až svůj první příspěvek z Ameriky jsem sdílela mezi kamarády na Facebooku a to byl takový velký přelom pro mé blogování .:)

3. Jak dlouho bloguješ? A očem píšeš nejčastěji? 

Bloguju od srpna 2014, kdy jsem založila svůj první blog onmywaytousa.blog.cz, který jsem pak v dubnu 2015 přestěhovala na stránky s vlastní doménou www.travelwithlove.cz. Nejčastěji teď píšu o všedním životě v USA, rozdílech, které jsem tu viděla a také o cestování, které se mi čas od času naskytne.

4. Co ráda děláš o volném čase? 

Ve volném čase ráda běhám. Stalo se to takovým mým motorem a dokáže mi neskutečně vyčistit hlavu a zahnat smutnou náladu z toho, že jsem tak daleko od domova.

5. Ví o tvém blogování tví známí? 

Myslím si, že o mém blogu ví téměř celé okolí a jsem za to ráda, protože ten blog teď píšu hlavně kvůli nim, aby věděli, jak se tu mám :)

6. Co na to říkají? 

Nikdy jsem nečekala, že se mi od mého okolí dostane takové podpory. Nikdo mi blog nikdy neodsoudil ani nezkritizoval, naopak mě ze začátku všichni popoháněli, ať píšu dál a častěji.

7. Jaký je tvůj vzor ze světa blogu? 

Mými největšími vzory jsou TerezaInOslo a Anie Songe. Obě píšou přesně o tom, co mě zajímá a baví číst. Občas sleduji i nějaký ten blog o módě, ale přiznám se, že tímto světem jsem taková nedotčená. :)

8. Co ty a youtuberky? Sleduješ nějaké? 

Youtube jsem poslední dobou začala sledovat poměrně dost a to hlavně beauty blogerky/vlogerky, na které mě strašně baví koukat třeba když jím nebo mám chvilku sama pro sebe. Mezi mé nejoblíbenější patří Shopaholic Nicol a PetraLovelyHair. :)

9. Jaké máš koníčky? 

Jelikož jsem teď hodně omezená prací, mé koníčky šly do ústraní a jediné, čemu se teď opravdu věnuji, je blog. Jinak trávím hodně času na baseballu, kam chodím s dětmi, které v USA hlídám a tomu sportu jsem přišla hodně na chuť.

10. Fotíš ráda? 

Fotím hodně ráda a dokonce jsem od své adoptivní americké rodiny dostala k Vánocům zrcadlovku. Škoda jen, že s ní neumím tolik, jak bych si přála, aby ty fotky opravdu stály za to.

11. Kde nejčastěji nakupuješ? 

V česku jsem většinou nakupovala zrovna tam, kde byly slevy a v USA jsem začala jezdit do outletů, kde se dá sehnat značkové oblečení za úplně směšné ceny. A tak se mou nejoblíbenější značkou stal Tommy Hilfiger a jiné značky u mě v šatníku už téměř nenajdete. :)

12. Jaký máš názor na ostatní blogery? 

Popravdě obdivuji každou blogerku, co u blogování vydrží a nevzdá to po prvním zaváhání. Sama vím, jaké byly začátky a pochyby o tom, jestli mé články někdo bude číst, či mi je kritizovat. Je to určitě velký krok, sdílet něco s veřejností a ten kdo to ustojí, má pro život určitě velké plus.

13. Co si myslíš o vlogování? 

Vlogování je super a kdybych na to já sama měla odvahu, taky to budu dělat. Jenže já jsem taková puťka a netroufám si.

14. Co ti nesmí chybět v kabelce, 3 věci?

Telefon, peněženka, klíče.. klasika. :D

15. Co vzkážeš čtenářům a blogerům? 

Čtenářům bych chtěla vzkázat, že děkuji za ten čas, který si najdou na čtení našich blogů a blogerům.? Ať se nevzdávají, píší, sbírají nápady a jsou si za tím, o čem si sní.Já bych těla poděkovat že sis na mě udělala čas a odpověděla mi na mé otázky.

Mějte se hezky a můžete se těšit na další blogerku, kterou bude ?????


 Majdalenka

4 komentáře:

 1. Děkuju.! Bylo mi potěšením :)) Hodně blogovacích úspěchů přeje www.travelwithlove.cz :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není zač já děkuji za spolupráci.Také ti přeji odně úspěchů.

   Vymazat
 2. Super rozhovor. Houdičku zbožňuju! (teď se cítím jako bláznivá fanynka) :D

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.