středa 16. září 2015

Na slovíčko s blogerkou Hani H.

Ahojky moji milí, des nastal velký den. Proč? Protože budu zpovídat blogerky, které jsme požádala aby mi vyplnily otázky. Jdeme zrovna na to.
První bloggerkou je slečna Hanka z blogu , kterou jsem požádala o odpovědi.

Na tyhle otázky: 1. Jak ses dostala k blogování?
K blogování jsem se dostala už na 1. Stupni. Kamarádi kolem mě měli blogy o zpěvácích, ale jelikož já nemám v hudbě zrovna oblibu, udělala jsem si blog / abych řekla pravdu, vůbec si nepamatuji o čem byl/. Dále jsem postupovala přes mnoho různých blogu jako například: deníčky, jenom beauty, show, až na můj bývalý blog, který byl z větší části o kosmetice. Poté jsem měla problémy s vydáváním článků a mazáním článků samotným blogem, tak jsem se přemístila, doufám, že již naposled, na můj nynější blog, kde kosmetiku najdete jen zřídka.

 1. Co tvoje začátky s blogem, jaké byly?
O úplných začátcích jsem se již zmiňovala. Byly to blogy, kam moc lidí nechodilo. Mě to ale stále bavilo a tyto blogy jsem psala hlavně pro sebe. Začátky s tímto blogem byly překvapující. Cítila jsem v sobě spousty energie, které chci do článku dávat a jsem ráda, že můj blog roste. Změnilo se také to, že jsem blog přestala psát pro sebe, ale začala jsem ho psát pro Vás.

 1. Jak dlouho bloguješ? A očem píšeš nejčastěji?
Bloguji od 1. Stupně, ale opravdu jsem se tomu začala věnovat až před 2 lety. Nejraději píšu vše, co je u mě na blogu. Protože mít na blogu články, které nepíši ráda se mi zdá jako blbost

 1. Co ráda děláš o volném čase?
Můj živel je tanec. Protančila bych celé dny a i když mi poslední dobou přinesl více starostí než potěšení, nic ho v mém srdci nevyměnilo.

 1. Ví o tvém blogování tví známí?
Jak se to vezme. Rodiče ano, ale přátelé to neví. (alespoň myslím()

 1. Co na to říkají?
Jelikož jsem do tohoto ponořená sama, podpory se nedočkávám, ale to mě naučilo to, že pokud něco chci, musím jít sama.

 1. Jaký je tvůj vzor ze světa blogu?
Můj vzor ve světě blogu? Jaj, to je těžká otázka. Já žádný blogový vzor nemám. To, co je u mě na blogu se snažím tvořit v mé hlavě a zatím se ničím inspirovat nemusím.

 1. Co ty a youtuberky? Sleduješ nějaké?
Ano, můj youtube svět je určitě rozšířenější než ten blogerský. Sleduji mnoho beauty youtuberek. Nejde mi až tak o to beauty, ale baví mě sledovat lidí, jak se postupem času mění a nebo nemění.

 1. Jaké máš koníčky?
Mým koníčkem je určitě již zmiňovaný tanec, o který teď budu zuby nehty bojovat, dále to je atletika, focení a různá tvořivá činnost.

 1. Fotíš ráda?
Ano, fotím moc ráda. Velmi mě to baví.

 1. Kde nejčastěji nakupuješ?
Abych řekla pravdu já přes školní rok nenakupuji téměř vůbec. Bude to znít jako klišé, ale nejraději nakupuji v papírnictví.


 1. Jaký máš názor na ostatní  blogery?
Těch pár blogů, které prolítnu jednou za čas, tak se snažím přečíst od každého tématu něco, ale ostatní blogem nijak moc nesleduji.

 1. Co si myslíš o vlogování?
Myslím, že je super ukázat svým fanouškům/čtenářům to, jak prožíváš celý den, ale já bych na to určitě neměla.

 1. Co ti nesmí chybět v kabelce, 3 věci?
Telefon, kapesníky, gumička


 1. Co vzkážeš čtenářům a blogerům?
Podle mě by to bylo nejlepší zakončit větou: Buďte takový,  jací jste, mějte rádi to, co je kolem vás a nic neodkládejte, protože POTOM už nemusí přijít.

Moc bych ti chtěla poděkovat za rozhovor a přeji mnoho úspěchů.
Hance moc děkuji za krásné a vyčerpávájící  odpovědi.
To by bylo vše. Mějte se hezky.
Majdalenka

3 komentáře:

 1. Já také sleduju více youtuberky, než blogerky :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
 2. Já děkuji za to, že jsem ti na otázky mohla odpovědět. Vážím si toho a přeji mnoho dalších úspěchů.
  http://www.hanci.cz

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.