úterý 4. srpna 2015

Výlet na kole

Ahojky moji milí.
V neděli jsem si jen tak vyjela na kole za kamarádkou do jedné báječné hospody, která je 10km od mého domu a řeknu vám, už jsem dlouho potřebovala někam vypadnout.
Dala jsem si smažené tvarůžky, no řeknu vám, bylo to něco. Takové tvarůžky jsem strašně dlouho neměla. Hospůdka se nachází v malebné vesničce, která se jmenuje Choriň. A tahle krásná hospůdka se nachází pod hrází. Jinak řečeno je to hnedka vedle Bečvy. Cestou domů jsem nejela přímo, ale trošku jsem si zajela. Vzala jsem to přes tři malebné vesnice a v jedné z nich byla svatá pana za mříží. Asi proto ať neuteče. Chichi.

U ní jsem strávila pár krásných chvil. Zavzpomínala jsem na staré dobré časy, které jsem prožila s kamarády, no a těch blbostí co jsme dělali. Ale také jsem přemýšlela nad budoucností, co bude a co mě ještě čeká. Kolem mě projížděli cyklisté a nevěřícně koukali, co já vlastně u té sochy dělám.

Také jsem navštívila krásný zámecký park. Tenhle park v sobě ukrývá i letní kino, ve kterém jsem ještě bohužel nebyla. Také proto že bylo v chátrajícím stavu, ale také proto že v něm toho moc nedávají. Tenhle park patří k jednomu z našich dvou zámků a to k zámku Kinských.

Cestou domů jsem to vzala přes naše malebné náměstí a přes krásné staré hřiště, které v sobě schovává tolik krásy a tajemna. No prostě boží, už asi vím, kam budu chodit psát články.
Náměstí
Tajemné hřiště

Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a užívejte sluníčka, co nejvíc to jde a hlavně volna.
Vaše zblázněná Majdalenka

2 komentáře:

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.