pondělí 17. srpna 2015

Povídací článek č. 17

Ahojky moji milí, už je to delší dobu, co tu byl povídací článek.
Naposledy to byl vyprávěcí článek o výletě na kole a ještě před tím byl povídací článek č. 16. Řeknu vám, že jsem nemožná napsat dříve tenhle článek. Můj život se moc nemění, zato blog se změnil hodně. :-)
Jak jste si mohli všimnout, tak vyšly moje první nákupy za červenec a moje nová rubrika. Nákupy se vám hodně líbily a všem moc děkuji za krásné komentáře. Také nová rubrika má velký úspěch. Jinak se mám výborně, ale k tomu se dostaneme později. Jak jste si mohli někteří všimnout, tak občas přidám na FB stránku status či fotku. Trošku je mi líto, že je vás tak málo. Nevím, čím to je, že jeden den vás je na blogu hodně, druhý skoro nikdo. Možná je to tím, že jsem tak málo aktivní, ale i tak děkuji za podporu těm, kteří mě stále sledují.

Teď se vrátíme k vyprávění a výletům. Jak víte, tak jezdím na kole a to dost často. Samozřejmě, že také jezdím na výlety autem, jak na koupání, tak i na delší výlety i s noclehem.

Právě v sobotu jsem se vrátila z dvoudenního výletu, který byl uspořádán na rychlo. O co šlo?
Jeli jsem do jižních Čech pro další krám. :-) A to byl objektiv na jeden z mnoha našich foťáků. To bylo v pátek, na přespání jsme měli domluvené nocležiště u tety v krásném městě, které se jmenovalo Jindřichův Hradec. Toto město je překrásné, ty obchůdky, kavárny, no prostě krása. Docela jsem litovala, že jsem si nevzala foťák. Ale co už, svět se nezboří. Na zpáteční cestě jsme se stavili ještě v Brně na nákupy, z kterých mám velkou radost. Můžete se těšit na velké nákupy za srpen, kde bude převážně oblečení.

Konečně nám zapršelo, no u nás byla docela vydatná bouřka. Krásně se ochladil vzduch, ale jenom na chvilku. Už v pondělí bylo opět na umřití.

Tak to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a užívejte poslední týdny prázdnin.
Majdalenka

2 komentáře:

  1. Jak vidím, tak ten výlet musel být vážně pěkný. Škoda, že si neměla fot'ák.

    OdpovědětVymazat
  2. Jasně že byl moc jsem si to užila. Snad příště už nezapomenu.

    OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.