pátek 28. srpna 2015

Hurá, škola volá


 
 Ahojky, moji milí, už se to krátí, ty prázdniny. Zanedlouho tu bude opět naše oblíbená škola. :) Dneska to bude vyprávění o tom, jak se chystám do školy, a na co se těším či netěším.

Tak začneme pozitivně, a to tím, co si chystám na začátek školního roku. První den školy bude hektický jako vždycky, tak si musím před tímhle dnem zařídit pár drobností. Které to jsou?

Prvně si vyřídím průkazku na autobus a také čipovku, ale předtím se musím jít vyfotit, a až pak  si vyřídím  průkazky. Další věcí je najít si potřebné věci k prvnímu dni a to je učňovka, kterou musím najít a nachystat si věci na první den. Které? 
 Důležitá věcí jsou zámky na skříňky. Ve škole máme dvě. Jednu v botárce, která slouží převážně na přezůvky a na tělocvik, ale já v ní měla i učebnice, které jsem nepotřebovala. Letos to bude stejné. No a ta druhá je určená na věci, které máme na praxi. Já jsem tam měla bordel, který jsem uklidila až poslední den školy. Jo, jsem bordelář, já vím. Letos to bude jiné. Musí, jinak se zblázním.

Teď k tomu, na co se netěším. Rozhodně se netěším na písemky a testy, ale také na komandování a poučování  od učitelů, to vážně nesnáším. Za to bych nejraději vraždila.
Na druhou stranu se těším na spolužáky a kamarády, no a hlavně na naši partičku, která nám vznikla už v prváku.

Jak jste si mohly všimnout, už mám za sebou prvák a letos jdu do druháku, a docela se i těším.

 Tak to by bylo pro dnešek všechno, užívejte poslední dny prázdnin. V pondělí bude poslední prázdninový článek a pak najedu na rozvrh.

Jak se těšíte do školy?

Majdalenka5 komentářů:

 1. Do školy se netěším ani trošku. :D
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jj to věřím. Asi jsem divná když se těším.

   Vymazat
 2. Já se netěším, nejradši bych prázdniny ještě další dva měsíce.. :D
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Denisse tak to by bral asi každý. Ale bohužel to nejde.

   Vymazat
 3. ja som sa celkom tešila do školy, no po prvom dni ma to prešlo :D
  Jane´s World

  OdpovědětVymazat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.