středa 22. července 2015

Povídací článek č.16Ahojky lidičky, máme tady opět středu a k ní samozřejmě patří i váš oblíbený povídací článek. Chtěla bych moc poděkovat všem těm, kteří mě podporují a kteří mi píšou komentáře. Moc si toho vážím. No a teď už se jdeme vrhnout na ten článek.


Nemám ráda pavouky strašně se jich bojím. Zrovna v pondělí večer jsem jednoho potkala u sebe na stole, když jsem připravovala tenhle článek. Řeknu vám - byl fakt veliký a hnusný zároveň. Zabila jsem ho sešitem. chichi.

Jinak všechny moje akce dopadly na jedničku. Na guláši bylo bezva potkala jsem tam spoustu známých a kamarádů, také se mi poprvé v životě zvedl chodník, když jsem se lekla kolemjdoucího , který mi chtěl pomoc do schodů. Chichi =) No já blbá jsem si myslela že mi chce něco udělat. Prostě jsem posera. Na rodinné oslavě, která byla v pátek, se u nás sešlo dohromady 28 lidí a 2 psi. Samozřejmě to nebylo všechno najednou. To by se k nám jaksi nevlezli. No a ti psi se vážně neměli rádi. Můj šmudla by nejraději tu fenečku (o trtka) však víte, co tím chci říct. Tahle oslava pokračovala až do soboty, kdy došli známí na naši snídani i proto že si tady zapomněli auto, mobil, ale také děti, které spaly ve stanu na zahradě. Jak víte tak v neděli jsem byla na nákupech v Olomouci, kde jsme se byli podívat na nábytek, no a já jsem si koupila takovou blbost do vody, kterou uvidíte ve foto okénku. Celý víkend probíhal tak, jak probíhal. Nic moc jsem nestíhala a hlavně úplně zapomněla na blog. Začátek nového týdne byl poklidný až na toho pavouka u mě na stole. Včerejšek  byl docela zvláštní.

 Proč?  No protože jsem se pohádala s mamkou, která mi přestala věřit jen kvůli blbému dopisu , který  jsem posílala kamarádce. No prostě děs. Jinak jsem se byla podívat na kolovou přilbu, je složité si vybrat je jich spousta. Počkám až na konec léta, snad se mi nějaká zalíbí a koupím si ji a také možná bude levnější.

No dneska ráno jsem měla šok. V 7 hodin mě zbudilo psí kňourání a vrčení. Ach jak já se o svého milovaného psíka bojím. Opět se nemůže vykakat. Nejhorší je že se mu nedá pomoc no spíše on nechce pomoc,  je schopný pokousat vlastí páníčky.

No a to by bylo pro dnešek vše. Mějte se hezky a užívejte parních dnů.

Majdalenka 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Budu ráda za každý komentář. Jste úžasní.